دانلود فیلتر شکن رایگان TATA TUNNEL VPN برای اندروید


دانلود فیلتر شکن رایگان TATA TUNNEL VPN برای اندروید

دانلود نسخه جدید فیلتر شکن TATA TUNNEL VPN برای موبایل

اگر به دنبال فیلتر شکنی هستید که بتوانید هنگام استفاده از آن در اینترنت مروری آزادانه را انجام دهید. می‌ توانید فیلتر شکن TATA TUNNEL VPN را انتخاب کنید. این برنامه یکی از فیلتر شکن ‌هایی است که توانایی فراهم کردن قدرت لازم به منظور دور زدن محدودیت‌ ها را دارد.

قابل استفاده با انواع اینترنت

شما می‌ توانید از این برنامه با انواع اتصالاتی که در اختیار دارید استفاده کنید. و نوع اینترنت شما برای متصل شدن به سرورها مهم نیست. چرا که به دلیل قدرت بالای برنامه، با انواع اینترنت شما می‌ توانید از آن استفاده کنید.

با سرور های قوی TATA TUNNEL VPN محدودیت ها را از بین ببرید:

این برنامه از سرور های مناسب و قدرتمندی برخوردار است. به همین دلیل است که می‌ تواند شرایط لازم برای مروری آزاد در اینترنت را برای شما فراهم کند. و انواع محدودیت ‌ها را به راحتی و در مدت زمان کوتاهی دور بزند.

Screenshot image

پشتیبانی قوی موجود در برنامه TATA TUNNEL VPN

این برنامه دارای یک ایمیل است که شما می‌ توانید از آن برای پشتیبانی برنامه استفاده کنید. و در صورت بروز مشکل هنگام استفاده از برنامه مشکل به وجود آمده را با آن ها مطرح کنید تا جواب مشکل را دریافت کنید. در این صورت اتصال شما هیچ وقت به صورت همیشگی قطع نمی شود.

حریم خصوصی مطمئن جهت مروری راحت

یکی از ویژگی‌ های خوب و مناسب این فیلتر شکن امنیتی است که برای حریم خصوصی شما فراهم می‌ کند. در واقع این برنامه به دلیل سیاست ‌های خود بهترین محافظت را از اطلاعات خصوصی شما به ارمغان می‌ آورد.
به طوری که به هیچ عنوان هیچ گونه از سوابق مرور و اطلاعات خصوصی شما را ذخیره نمی‌ کند. تا آسیب پذیری شما در برابر خطرات احتمالی به شدت کاهش پیدا کند. همچنین با اشخاص ثالث هیچ اطلاعاتی را اشتراک گذاری نمی کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *