فیلتر شکن فوق العاده سریع Team VPN + ویدیو اتصال


فیلتر شکن فوق العاده سریع Team VPN + ویدیو اتصال

دریافت برنامه رایگان Team VPN با قدرت بالا

مطمئناً همه کاربران به دنبال راهی هستند تا بتوانند بدون محدودیت از خدمات اینترنتی استفاده کنند. اما با شرایط حال حاضر اینترنت، چنین امکانی برای آن ها وجود ندارد. و آن ها نمی‌ توانند بدون استفاده از یک ابزار مناسب از خدمات اینترنتی برخوردار شوند.
یکی از فیلتر شکن ‌هایی که برای ارائه خدمات وی پی ان به منظور دور زدن محدودیت ‌های اینترنتی و دسترسی به تمامی ظرفیت‌ های اینترنتی طراحی شده است. برنامه Team VPN است که شما می‌ توانید آن را برای دستگاه خود به راحتی هرچه تمام ‌تر دانلود کنید.

دسترسی راحت از طریق گوگل پلی

شما می‌ توانید به سادگی به برنامه گوگل پلی مراجعه کنید. و با سرچ نام این برنامه آن را به راحتی و بدون هیچگونه دردسری بر روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید.

خدمات رایگان ولی محدود فیلتر شکن Team VPN

شما برای استفاده به صورت رایگان از این برنامه دارای محدودیت هستید و تنها برای مدت زمانی مشخص می‌ توانید به صورت رایگان از آن استفاده کنید.
اما می‌ توانید با استفاده از قابلیتی که در برنامه قرار داده شده است. تعداد روز هایی که می‌ توانید به صورت رایگان از برنامه استفاده کنید را افزایش دهید. و امکان استفاده بیشتر از این برنامه بی نظیر را برای خود فراهم کنید.

نحوه اتصال سریع به سرور های با کیفیت Team VPN

سرور های این برنامه از کیفیت فوق العاده‌ ای برخوردار هستند. و شما می‌ توانید به کمک این سرور ها از یک اتصال بسیار مناسب و قدرتمند برخوردار شوید.
به گونه‌ ای که خواهید توانست حتی شدید ترین محدودیت ‌ها را در کوتاه‌ ترین زمان ممکن از بین ببرید.
ضمن اینکه برای اتصال به سرور های این برنامه تنها کاری که باید انجام دهید این است که بر روی دکمه اتصال ضربه بزنید. تا در کسری از ثانیه اتصال شما به سرور های قدرتمند این برنامه برقرار شود. و شما وارد دنیای بدون محدودیت اینترنت شوید.

امتیاز بالای کاربران مهر تایید بر کیفیت بالا

این برنامه توانسته است از میان ۱۰ هزار کاربری که این برنامه را نصب کرده‌ اند امتیاز بسیار مناسب ۴.۷ را که یک امتیاز ایده آل می باشد دریافت کند.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *