دانلود فیلتر شکن Tea VPN نسخه اصلی برای آیفون


دانلود فیلتر شکن Tea VPN نسخه اصلی برای آیفون

دانلود فیلتر شکن تی وی پی ان پر سرعت و در دسترس با لینک دانلود

فیلتر شکن Tea VPN می تواند سایت ها و برنامه های محدود شده را به راحتی برای شما رفع فیلترینگ کند. و دسترسی به محتوای آن ها را برای شما به امری امکان پذیر تبدیل کند. همچنین شما می توانید به صورت آزادانه و بدون هیچ گونه محدودیتی به اینترنت دسترسی داشته باشید و برنامه های دلخواهتان را دانلود کنید.

ناشناس ماندن در هنگام استفاده از برنامه Tea VPN

تی وی پی ان فیلتر شکنی است که برای کاربران ویژگی های بسیار مفیدی را فراهم می کند. یکی از ویژگی های مثبت این برنامه فراهم کردن بستری است که کاربران به کمک آن می توانند مروری ناشناس و ایمن را تجربه کنند. درواقع این برنامه با پنهان کردن آی پی حقیقی کاربران و معرفی آی پی سروری که کاربر به آن متصل شده به عنوان آی پی حقیقی او برای کاربران شرایطی را فراهم میکند. تا آن ها بتوانند مروری ناشناس و ایمن را تجربه کنند.

نصب و راه اندازی آسان برنامه Tea VPN

این اپلیکیشن را می توانید به راحتی و با لینک های مستقیم بر روی گوشی همراه خود خود نصب کنید. و بدون نیاز به هیچگونه ثبت نام اولیه از این برنامه و امکاناتش استفاده کنید. همچنین کار کردن با این برنامه راحت است و تنها با یک ضربه به سادگی می توانید به سرور های این برنامه متصل شوید.

Screenshot image

سرور های متنوع و رایگان

در تی وی پی ان سرورهای رایگان زیادی وجود دارد که به راحتی می توانید به آن ها متصل شوید. و به کمک اتصال پایدار و پرسرعتی که برایتان ایجاد می شود می توانید در سریع‌ ترین زمان ممکن به محتوای مورد نیازتان در سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی پیدا کنید. سرور های این برنامه در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند و دست کاربران را برای انتخاب باز گذاشته است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *