رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن هوشمند و فعال tech vip vpn


رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن هوشمند و فعال tech vip vpn

دانلود فیلتر شکن پرسرعت و ایمن tech vip vpn

در کشور ما گوشی‌ های همراه مختلفی با اینترنت‌ های متفاوت وارد بازار شده‌اند و به دلیل محدودیت‌ های شدید در کشور همه کاربران نیاز به فیلتر شکن‌ های فعال دارند. تا به وسیله آن ها بتوانند این نوع محدودیت‌ ها را دور بزنند.فیلتر شکنtech vip vpn  یکی از برنامه‌ های موجود در گوگل پلی است. که با خدمات عالی به ما کمک می‌ کند تا بتوانیم با انواع اینترنت‌ ها سانسورها را دور بزنیم و به خدمات خارجی دسترسی پیدا کنیم.

فیلترشکنtech vip vpn با اتصال پایدار 

این وی پی ان با سرور های متعددی که در سراسر جهان دارد و پهنای باند زیادی که ارائه میدهد. باعث اتصال پر سرعت و پایدار شما شده و تجربه ای از اتصال روان را به شما هدیه میکند. علاوه بر نکات ذکر شده این برنامه از قابلیتی برخوردار است. که شما برای راه اندازی برنامه کافیست دکمه اتصال را فشار دهید سپس برنامه به طور خودکار به سریع ترین سرور متصل خواهد شد. البته انتخاب سرور به حالت دستی نیز امکان پذیر است و شما میتوانید بسته به نیاز و سرعت اینترنتتان سرور مورد نظرتان را انتخاب کنید.

فیلترشکن tech vip vpn با امنیت بالا 

همان طور که گفته شد یکی از ویژگی های خوب این  وی پی ان امنیت بالای آن است. با پروتکل های امنیتی و قوی ای که این برنامه دارد خیال شما از امنیت اطلاعات مهمتان راحت خواهد بود. چرا که این برنامه با ایجاد یک تونل رمزگذاری شده اتصالات شما را ایمن و غیر قابل نفوذ میکند. مزیت این کار در امان بودن شما از دست اشخاص ثالث مانند هکر ها می باشد.علاوه بر این اطلاعات و سوابق جست و جوی شما همچون یک امانت خواهد بود و به هیچ وجه منتشر نخواهد شد .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *