دانلود فیلتر شکن Tech VPN برای گوشی موبایل


دانلود فیلتر شکن Tech VPN برای گوشی موبایل

فیلتر شکن Tech VPN برای کامپیوتر

به دلیل افزایش شدت محدودیت ‌های اینترنتی کاربران نیاز به یک فیلتر شکن مناسب را بیش از هر زمان دیگری احساس می‌ کنند. چرا که در دنیای امروزی و با شرایط حاکم بر اینترنت کاربران برای دسترسی به ساده‌ ترین امکانات نیز با محدودیت مواجه هستند. پس باید از یک برنامه که قادر باشد این مشکل را حل کند استفاده کنند. این برنامه‌ ها در واقع همان فیلتر شکن ‌ها می‌ باشند. یکی از بهترین برنامه ‌های موجود در بازار که طبق ادعای سازندگانش از خدمات بسیار با کیفیت برخوردار است، فیلتر شکن Tech VPN می‌ باشد.

خریداری کردن اشتراک به منظور استفاده

این برنامه یک فیلتر شکن پولی است، یعنی شما برای استفاده از خدمات موجود در این برنامه نیاز به پرداخت هزینه دارید. و بدون پرداخت هزینه و خریدن اشتراک برنامه نمی‌ توانید به سرور های آن متصل شوید و از خدمات وی پی ان برخوردار شوید. بنابراین نسبت به فیلتر شکن ‌های رایگان قوی این یک نقطه ضعف محسوب می شود.

کیفیت سرور های Tech VPN به چه صورت است

با توجه به آنکه این برنامه یک فیلتر شکن پولی است. سرور هایی که در اختیار کاربران قرار می‌ گیرد، همگی اختصاصی هستند. یعنی تعداد کاربران محدودی از آن استفاده می‌ کنند. در نتیجه ترافیک اعمال شده بر روی آن سرور نسبت به فیلتر شکن‌ های رایگان بسیار کمتر است. و می‌ تواند با سرعتی بالاتر محدودیت ‌ها را برای ما کنار بگذارد.

Screenshot imageScreenshot image

کاهش به سرقت رفتن داده ها

این فیلتر شکن داده ‌های شما را هنگام انتقال رمزگذاری می‌ کند. در نتیجه خطر به سرقت رفتن اطلاعات شما به شدت کاهش پیدا می‌ کند. و شما می‌ توانید با خیال راحت ‌تر در اینترنت گشت و گذار کنید. همچنین این برنامه دارای قابلیت مرور ناشناس می‌ باشد. که ما می‌ توانیم بدون ردیابی شدن و شناسایی شدن فعالیت‌ های آنلاینمان در اینترنت گشت و گذار کنیم.

نارضایتی کاربران

این برنامه بیش از ۱۰۰۰۰ بار توسط کاربران مختلف دانلود و نصب شده است. اما رضایت کاربران نسبت به این برنامه پایین می‌ باشد. چرا که با وجود اینکه ما برای استفاده از این فیلتر شکن باید هزینه پرداخت کنیم. اما خدماتی که دریافت می‌ کنیم از کیفیت بالا و کافی برخوردار نیست. پس ما باید به فکر برنامه جایگزین باشیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *