برقراری ارتباط با برنامه پرقدرت Tegant VPN


برقراری ارتباط با برنامه پرقدرت Tegant VPN

نصب فیلتر شکن Tegant VPN نسخه مود شده

یکی از فیلتر شکن‌ های موجود در بازار که شما می‌ توانید به کمک آن از انواع خدمات فیلتر شده استفاده کنید. فیلتر شکن Tegant VPN نام دارد. این برنامه به راحتی از طریق گوگل پلی قابل نصب بر روی دستگاه‌ های اندرویدی می‌ باشد.

سرور های جهانی و با سرعت بالا

این برنامه از سرور های جهانی و پرقدرت برخوردار است. که در سراسر نقاط جهان پراکنده شده ‌اند. این سرور ها بر اساس فاصله‌ ای که با شما دارند طبقه بندی شده‌ اند تا شما بتوانید برای اتصال دستی بهترین انتخاب را داشته باشید. و با اتصال به قوی‌ ترین سرور و نزدیک‌ ترین آن ها بهترین تجربه اتصال را کسب کنید.

چگونه از برنامه Tegant VPN استفاده کنیم؟

برای برخورداری از خدمات موجود در این برنامه ۲ راه پیش رو دارید. یا می‌ توانید اکانت پرمیوم آن را با پرداخت مبلغی مناسب خریداری کنید و از سرور های اختصاصی و پرقدرت برخوردار شوید.
یا اینکه می‌ توانید برای بهره ‌مندی از خدمات رایگان آن تبلیغات موجود در این برنامه را مشاهده کنید.
البته گفتنی است که خدمات رایگان موجود در این برنامه محدود می‌ باشد و شما حتی در صورت تماشای تبلیغ می‌ توانید تا ۳۰ دقیقه از سرور های پرقدرت این برنامه استفاده کنید.

حذف اطلاعات خصوصی و افزایش امنیت

این برنامه همچنین امنیت بسیار بالایی دارد و شما می‌ توانید با استفاده از آن در بستری بسیار مناسب در اینترنت گشت و گذار کنید. چرا که داده‌ های شما را هنگام انتقال رمزگذاری می‌ کند.
همچنین تحت هیچ شرایطی و به هیچ عنوان اطلاعات خصوصی شما را در اختیار اشخاص ناشناس قرار نخواهد داد.
علاوه بر آن شما می‌ توانید اطلاعات موجود در این برنامه را حذف کنید و از این طریق امنیت خود را بیش از پیش افزایش دهید.

نظرات کاربران درباره برنامه Tegant VPN

به دلیل کیفیت بالایی که این برنامه از آن برخوردار می ‌باشد. توانسته است از میان ۱۰ هزار کاربری که این برنامه را نصب کرده‌ اند امتیاز مناسب ۴.۴ را دریافت کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *