نصب فیلتر شکن TekLan VPN نسخه جدید + لینک مستقیم


نصب فیلتر شکن TekLan VPN نسخه جدید + لینک مستقیم

دریافت وی پی ان فعال TekLan VPN برای استفاده روزانه

اگر به دنبال ابزاری هستید که بتواند مرور آزادانه شما در اینترنت را فراهم کند. و انواع محدودیت‌ ها را به راحتی و در کوتاه ‌ترین زمان برای شما دور بزند، فیلتر شکن TekLan VPN یکی از بهترین گزینه ها خواهد بود. چرا که علاوه بر خدمات با کیفیت این برنامه از تعداد کاربران بسیار کمی برخوردار است. که باعث می‌ شود استفاده از این برنامه بسیار کارآمد تر و بازده بالاتری داشته باشد.

سرور های جهانی و ایده آل

این برنامه از سرور های زیادی در سراسر نقاط جهان برخوردار است. برای مثال در کشور هایی مانند اتریش، دبی و انگلیس این برنامه دارای سرور می‌ باشد. به همین دلیل شما در هر کجا که باشید می‌ توانید به یکی از این سرور ها متصل شوید. و به کمک پوشش جهانی برنامه در هر کجا که هستید از سرور های ایده آل آن بهره مند شوید.

رابط کاربری مناسب دلیل استفاده آسان از برنامه TekLan VPN

استفاده از این برنامه و متصل شدن به سرور های آن و برخورداری از خدمات وی پی ان بسیار ساده و آسان می‌ باشد. چرا که رابط کاربری که طراحان برنامه برای این اپلیکیشن در نظر گرفته اند. بسیار ساده و کاربردی است به گونه ‌ای که شما می‌ توانید تنها با چند کلیک ساده به سرور های قدرتمندش متصل شوید.

Screenshot image

امنیتی مناسب و مطمئن را پس از نصب TekLan VPN دریافت کنید

این برنامه به کمک خدمات و پروتکل ‌های امنیتی مختلف، سطح امنیتی را که برای کاربران خود در نظر گرفته است، تا حد زیادی بالا برده است.
شما می‌ توانید هنگام استفاده از این برنامه در اینترنت گشت و گذار کنید. چرا که این برنامه داده‌ های شما را هنگام انتقال رمزگذاری می‌ کند. تا خطر بسیار کمتری شما را تهدید کند.
همچنین شرایط لازم برای مرور ناشناس شما را فراهم می‌ کند. علاوه بر آن با ذخیره نکردن و عدم اشتراک گذاری اطلاعات شما از حریم خصوصیتان محافظت می کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *