دانلود فیلتر شکن TELE VPN برای اندروید + لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن TELE VPN برای اندروید + لینک مستقیم

دانلود برنامه تله وی پی ان رایگان و نامحدود

با فیلتر شکن TELE VPN نه تنها می توانید محدودیت های جغرافیایی و خدمات فیلتر شده را رفع انسداد کنید. بلکه می توانید از این برنامه برای تمامی کار های روزانه اینترنتی خود استفاده کنید. چرا که این برنامه برای شما سرعت اتصالی بینظیر و عالی را فراهم می‌کند. که تجربه ای بی نظیر و خوب را از یک مرور راحت و نامحدود به شما هدیه می‌ کند.

رمزگذاری داده های شما

فیلتر شکن تله از پروتکل های امنیتی حرفه ای و‌ بسیاری برای برقراری امنیت شما استفاده می کند. یکی از اقدامات مهم برای افزایش امنیت سایبری شما توسط این برنامه رمزگذاری اتصالات شما می باشد. به صورتی که این برنامه برای رمزگذاری داده های شما از ایمن ترین و قدرتمند ترین سیستم استفاده می کند. تا همه اتصالات شما رمزگذاری شوند.
همچنین هنگامی که شما به وای فای های عمومی، که از امنیت بسیار پایینی برخوردار هستند متصل می شوید. این برنامه داده های شما را ایمن می کند و از شما در برابر حملات اشخاص ثالث محافظت می کند.

Screenshot image

Screenshot image

با اتصال به فیلتر شکن TELE VPN ناشناس بمانید

این برنامه به شما کمک می کند به صورت ناشناس از وب سایت های مختلف بازدید کنید. درواقع وقتی از این برنامه استفاده می کنید، IP شما تغییر می کند. و برنامه یک مکان دیگر را به عنوان موقعیت جغرافیایی شما نشان می دهد. علاوه بر آن این وی پی ان با این ویژگی سبب می شود هیچ کدام از فعالیت های آنلاین شما قابل ردیابی نباشند.

استفاده آسان و در دسترس از برنامه TELE VPN

فیلتر شکن ما با رابط کاربری بی نظیر و ساده ای که دارد باعث شده است که شما بتوانید به سادگی از این برنامه و خدماتش استفاده کنید. و از آن برای دسترسی به یک اینترنت آزاد بهره ببرید. در واقع شما می توانید با چند کلیک ساده به سرور های بینظیر این برنامه متصل شوید و به اینترنتی آزاد و مطمئن دسترسی پیدا کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *