دانلود Telegram X برای اندروید + ios


دانلود Telegram X برای اندروید + ios

دانلود تلگرام ایکس با لینک مستقیم

دانلود Telegram X برای اندروید + ios! سلام رفقا، حالتون چطوره؟

امروز اومدیم با یه نسخه از تلگرام که از نسخه اصلی خفن تره ولی کاملا قابل اعتماد و امنه چون از خود شرکت تلگرام منتشر شده! و اسمش هست : تلگرام ایکس!

نسخه های مختلفی از تلگرام تا الان منتشر شده که همشون غیر رسمین و ما بارها و بارها اعلام کردیم که آقا این نسخه های غیر رسمی رو نصب نکنید! اینا از امنیت کافی برخوردار نیستن و معلوم نیست که حریم شخصی شما و همچنین امنیتتون حفظ بشه یا نه! انتشار این نسخه های غیر رسمی از تلگرام علی الخصوص بعد از فیلتر شدن تلگرام تو ایران شدت بیشتری پیدا کرد که تلگرام های ضد فیلتر و … مثل قارچ شروع به تکثیر کردن!

اما تنها یه نسخه از تلگرام به صورت رسمی و کاملا امن و قابل اعتماد از شرکت تلگرام منتشر شده و اونم تلگرام ایکسه! ظاهر خفن تر و همچنین یسری ویژگی های اضافه تر نسبت به نسخه اصلی ، شما رو وسوسه میکنه که از تلگرام ایکس استفاده کنید! شاید براتون جالب باشه که بدونید تلگرام ایکس فقط نسخه ارتقا یافته تلگرام اصلی نیست، بلکه برای ساخت این نسخه از اول برنامه نویسی کردن و از نو ساختنش! همچنین تو این نسخه خبری از تبلیغات درون برنامه ای مزاحم یا عضویت اجباری تو کانال های مختلف نیست و به راحتی میتونید مثل تلگرام اصلی ازش استفاده کنید.

تلگرام ایکس یا همون Telegram X تا الان بیشتر از 50 میلیون بار از گوگل پلی دانلود شده، بیشتر از 500 هزار کامنت گرفته و همچنین از کاربرها نمره 4.5 رو دریافت کرده و همین الان از گوگل پلی قابل دانلوده. لوگوی این نسخه همونطور که در بالای همین پست براتون قرار دادیم، همون لوگوی تلگرام اصلیه با این تفاوت که موشک کاغذی اینبار روی یه پس زمینه خاکستری رنگ قرار گرفته و خبری از آبی معروف تلگرام نیست!

امیدواریم از این پست هم لذت برده باشید!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *