دانلود فیلتر شکن Tengo VPN برای اندروید + لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن Tengo VPN برای اندروید + لینک مستقیم

دانلود فیلتر شکن قدرتمند تِنگو وی پی ان نسخه جدید

شما می توانید با نصب یک فیلتر شکن قدرتمند و پرسرعت بر روی دستگاه اندرویدیتان از تمامی خدمات اینترنتی مسدود شده مانند شبکه ‌های اجتماعی و سایر برنامه ها و همچنین سایت های مهم استفاده کنید. بنابراین همه کاربران نیاز به فیلتر شکنی قدرتمند و نامحدود دارند. یکی از بهترین فیلتر شکن هایی که می‌ تواند تمامی انتظارات شما را از یک فیلتر شکن ایده ‌آل برآورده کند، برنامه Tengo VPN می باشد. این فیلتر شکن با استفاده از خدمات بی نظیر خود بهترین سرعت اتصال را برای شما ایجاد می‌ کند. و انواع محدودیت‌ های موجود در سایت ها و برنامه های فیلتر شده را رفع انسداد می کند.

Screenshot image

جلوگیری از ردیابی شدن اطلاعات

این برنامه به هیچ عنوان سوابق مرور شما و همچنین اطلاعات خصوصی شما را ذخیره نمی کند و یا در اختیار اشخاص ثالث قرار نمی دهد به همین دلیل شما می توانید به راحتی در فضایی ایمن در اینترنت جست و جو کنید. همچنین گفتنی است این برنامه هیچ نظارتی را بر فعالیت‌ های آنلاین شما انجام نمی دهد. پس می توانید به صورت آزادانه در اینترنت مرورگردی کنید بدون اینکه ردیابی شوید.

دو روش اتصال به سرور های فیلتر شکن Tengo VPN

به دلیل رابط کاربری ساده اما کاربردی این برنامه استفاده از آن و همچنین متصل شدن به سرور هایش بسیار ساده و آسان می باشد. یکی از راه هایی که شما می توانید به کمک آن به سرور های این برنامه متصل شوید و از خدمات بی نظیر آن برخوردار شوید، زدن دکمه اتصال خودکار می باشد. با زدن دکمه اتصال، این برنامه با توجه به موقعیتتان، شما را به نزدیک ترین و باکیفیت ترین سرور موجود متصل می‌ کند.
البته گفتنی است که انتخاب دستی سرور ها نیز برای شما امکان پذیر می باشد. با مراجعه به لیست سرور های این برنامه و با توجه به سرعت آن ها، سرور مورد نظر را انتخاب کنید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *