دانلود فیلتر شکن Tere-Net VPN برای اندروید + جدید


دانلود فیلتر شکن Tere-Net VPN برای اندروید + جدید

دانلود فیلتر شکن Tere-Net VPN با لینک مستقیم

امروزه نیاز کاربران به یک فیلتر شکن مناسب بیش از هر زمان دیگری احساس می شود. در نتیجه شما باید یک فیلتر شکن مناسب را برای دستگاه های مختلف خود انتخاب کنید.
در دنیای امروز فیلتر شکن های جدید هر روز به بازار ارائه می شوند. یکی از این برنامه ها که به تازگی به بازار ارائه شده است، فیلتر شکن Tere-Net VPN می باشد. این برنامه باعث می شود شما از قدرت لازم برای دور زدن محدودیت ها برخورار شوید.

سرور های تازه نفس در فیلتر شکن Tere-Net VPN

از آنجایی که این برنامه تازه به بازار ارائه شده است و به طور کلی تنها ۱۰ نفر آن را دانلود و نصب کرده ‌اند. سرورهای آن بسیار تازه نفس می‌ باشند چرا که کاربران زیادی از آن ها استفاده نمی‌ کنند و ترافیک خیلی کمی بر روی آن ها اعمال شده است. در نتیجه در صورت کیفیت بالای آن می‌ توانند بهترین سرعت را برای شما فراهم کند.

رابط کاربری مناسب برنامه Tere-Net VPN برای استفاده عموم

رابط کاربری که این برنامه از آن برخوردار می‌ باشد بسیار ساده و در عین حال کاربردی است. و بدون اینکه دارای منو های پیچیده و تو در تو باشد، می‌ تواند دسترسی به خدمات وی پی ان را برای شما فراهم کند. همچنین به شما این امکان را بدهد که تنها با چند کلیک ساده به سرور های این برنامه متصل شوید.

Screenshot image

افزایش امنیت حریم خصوصی

امنیتی که این برنامه برای حریم خصوصی شما فراهم می‌ کند بسیار بالا می‌ باشد. و با وجود اینکه جدید است اما خدمات خوبی را به شما ارائه می دهد. چرا که به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی اطلاعات خصوصی و مهم موجود در گوشی همراه شما را ذخیره نمی ‌کند.
بلکه به شما این امکان را می‌ دهد که بتوانید در بستری کاملاً مطمئن و ایمن از خدمات مورد نیازتان در سایت‌ ها و برنامه‌ های فیلتر شده برخوردار شوید. بدون اینکه امنیت حریم خصوصی شما یا موقعیت مکانی کشورتان به خطر بیفتد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *