دانلود فیلتر شکن Tesla Proxy رایگان + لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن Tesla Proxy رایگان + لینک مستقیم

دانلود برنامه تسلا پروکسی نسخه جدید برای گوشی

یکی از دغدغه ‌هایی که امروزه تمامی کاربران اینترنت در ایران از آن برخوردار می‌ باشند محدودیت‌ های اینترنتی است که بر انواع خدمات اعمال شده است. برای دسترسی به این خدمات که همگی فیلتر شده اند شما نیاز به یک راه گریز دارید. راهی که تنها با استفاده از یک فیلتر شکن قابل اعتماد و سریع می توانید آن را به راحتی حل کنید.
بنابراین انتخاب یک فیلتر شکن مناسب امروزه به امری مهم تبدیل شده است. یکی از فیلتر شکن هایی که امروزه کاربران زیادی نیز دارد فیلتر شکن Tesla Proxy می باشد. که شما می توانید به راحتی از آن استفاده کنید.

Screenshot image

خدمات تسلا پروکسی چیست؟

این برنامه به شما یکی از بهترین خدمات وی پی ان را هدیه می کند. در نتیجه زمانی که از این فیلتر شکن استفاده می کنید. می توانید به تمامی محتوا های اینترنتی دسترسی پیدا کنید و از سایر فیلتر شکن ها بی نیاز شوید.

سرعت بالا و ایجاد اتصالی با کیفیت

یکی از دلایلی که این فیلتر شکن را به یکی از بهترین گزینه ‌های موجود در بازار تبدیل می‌ کند، سرعت بی‌ نظیر آن می‌ باشد. سرعتی که به دلیل وجود سرور های با کیفیت و نامحدود در سراسر جهان به وجود آمده است. این برنامه به کمک این سرور ها می‌ تواند اتصالی پایدار و قدرتمند را برای ما به منظور دور زدن انواع محدودیت‌ ها فراهم کند.

دسترسی به انواع ویدیوهای مسدود شده

شما به کمک این فیلتر شکن می‌ توانید از تمامی سایت‌ هایی که ویدیو های مختلف را به اشتراک می‌ گذارند و به دلیل محدودیت‌ ها از دسترس خارج شده‌اند استفاده کنید.

مناسب برای اجرای بازی های مختلف

همان طور که گفته شد این برنامه از سرعت بالایی برخوردار است. بنابراین به گزینه مناسب برای اجرای بازی ‌های آنلاین تبدیل می‌ شود. شما می‌ توانید حتی در صورت عدم فیلتر بودن یک بازی از آن استفاده کنید. چرا که به دلیل سرعت بالای خود می‌ تواند باعث کاهش پینگ شما شود و تجربه ‌ای بهتر از یک گیم پلی روان و زیبا را به شما هدیه کند.

Screenshot image

این برنامه بیش از ۱۰ میلیون کاربر فعال دارد و توانسته است نمره ۴.۱ را دریافت کند. که نشان از باکیفیت بودن این برنامه می باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *