دانلود فیلتر شکن رایگان The Free VPN برای اندروید


دانلود فیلتر شکن رایگان The Free VPN برای اندروید

دانلود The Free VPN با لینک مستقیم برای کامپیوتر

خیلی اوقات موقعیتی پیش آمده که شما نیاز به یکی از خدمات اینترنتی داشته باشید. اما به دلیل فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت برای استفاده از آن با مشکل مواجه شده اید. برای اینکه دیگر با این شرایط مواجه نشوید و مشکل محدودیت های اینترنتی را حل کنید. نیاز به فیلتر شکنی قدرتمند و پرسرعت مانند برنامه The Free VPN دارید. که این اپلیکیشن می تواند گزینه ای مناسب برای شما باشد. چرا که از خدمات با کیفیت بسیار بالا استفاده می کند. و می‌ تواند به راحتی به شما برای دسترسی به خدمات دلخواهتان کمک کند.

فیلتر شکن The Free VPN دارای خدمات رایگان

یکی از مزیت‌ های این فیلتر شکن ارائه خدمات رایگان می باشد. خدمات این برنامه به گونه ای است که شما برای برخورداری از آن ها نیازی به پرداخت هزینه ندارید. بلکه می توانید به صورت رایگان این برنامه را دانلود کنید و از تمامی ظرفیت‌ های آن برخوردار شوید. همچنین با وجود رایگان بودن این برنامه شما هیچگونه محدودیتی برای استفاده از آن ندارید. البته گفتنی است که کیفیت این فیلتر شکن در مقایسه با فیلتر شکن های معروف و پولی کمتر است.

Screenshot image

برنامه The Free VPN برخورداری از سرور های با کیفیت

همان گونه که گفته شد شما می ‌توانید به کمک این فیلتر شکن از انواع خدمات فیلتر شده استفاده کنید. دلیل این امر سرور های با کیفیت و بینظیر این برنامه می باشد. که در سراسر نقاط جهان پراکنده شده است. که شما می‌ توانید با متصل شدن به این سرورها از قدرت و سرعت لازم برای مقابله با انواع محدودیت ها برخوردار شوید. و در مدت زمان کوتاهی فیلترینگ موجود را دور بزنید.

امنیت بالا با رمزگذاری خصوصی

شما هنگام استفاده از این برنامه می‌ توانید با خیالی راحت در اینترنت مرور کنید. چرا که این وی پی ان به کمک اقدامات امنیتی خود، دستگاه شما را در امان نگه خواهد داشت. یکی از مهم ترین اقدامات امنیتی این برنامه رمزگذاری اتصالات شما از طریق عبور دادن آن ها از یک تونل ایمن می باشد. که شما با استفاده از این اتصال می توانید با خیال راحت در اینترنت گشت و گذار کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *