خرید اکانت پولی The Pro VPN به صورت مستقیم


خرید اکانت پولی The Pro VPN به صورت مستقیم

دانلود The Pro VPN نسخه جدید و رفع اشکال شده

یکی دیگر از فیلتر شکن‌ های موجود در بازار که شما می‌ توانید برای دور زدن محدودیت ‌ها از آن استفاده کنید، فیلتر شکن The Pro VPN می‌ باشد. این برنامه که از سرور های بسیار پرقدرت و اختصاصی برخوردار است. می‌ تواند به شما سرعت اتصالی پایدار را ارائه کند. تا بتوانید در سریع‌ ترین زمان ممکن انواع محدودیت‌ ها را از بین ببرید.

خرید اکانت برنامه The Pro VPN

همانطور که حتماً از اسم این برنامه به آن پی برده‌اید، این فیلتر‌شکن یک برنامه پولی است و شما برای استفاده از خدماتش باید هزینه پرداخت کنید. اما این برنامه یک فرق با سایر فیلتر شکن‌ ها دارد و آن هم این است که طبق شعاری که دارد شما تنها یک بار برای اکانت پول پرداخت خواهید کرد. و پس از آن می‌ توانید به صورت نامحدود از خدمات این فیلتر شکن جالب استفاده کنید.

Screenshot image

سرور های اختصاصی و قوی

از آنجایی که این برنامه یک فیلتر شکن پولی است. کاربران زیادی از آن استفاده نمی کنند. به همین دلیل سرور های این برنامه به صورت اختصاصی می‌ باشند. و می‌ توانند بدون هیچگونه افت سرعتی برای شما اتصالی قوی و پایدار را ایجاد کنند. تا بتوانید به صورت یکنواخت در سراسر اینترنت گشت و گذار کنید.

Screenshot image

دریافت خدمات به روز و حرفه ای در برنامه The Pro VPN

این برنامه برای اینکه بتواند رضایت شما را جهت پرداخت هزینه اکانتش جلب کند. از خدمات بسیار با کیفیتی برخوردار می‌ باشد.
برای مثال همانطور که گفته شد سرور های اختصاصی یکی از این موارد هستند. از این موارد می‌ توان به رابط کاربری ساده و راحت و همچنین امنیت بالای برنامه اشاره کرد. که به شما این امکان را می‌ دهد، بهترین تجربه از یک مرور آزادانه در اینترنت را کسب کنید.

دارای تست سرعت قوی

این برنامه دارای گزینه تست سرعت می‌ باشد. که به شما این امکان را می‌ دهد پس از برقراری اتصال بتوانید سرعت خود را اندازه‌ گیری کنید. تا بتوانید بهترین سرور را انتخاب کنید. برای انتخاب سرور، این موضوع کمک شایانی می‌ کند. چرا که می‌ توانید با امتحان انواع سرور ها متوجه شوید. که کدام یک از آن ها سرعت بالاتر و پینگ پایین تر را به شما ارائه می کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *