دانلود فیلتر شکن قوی Tida VPN برای گوشی همراه


دانلود فیلتر شکن قوی Tida VPN برای گوشی همراه

دانلود برنامه رایگان تیدا وی پی ان + نسخه مود شده

امروزه دسترسی به بسیاری از خدمات اینترنتی به دلیل فیلترینگ موجود در کشور، برای کاربران ممکن نیست. در نتیجه آن ها نیاز به فیلتر شکنی قدرتمند و سریع دارند تا بتوانند با این محدودیت و مشکل بزرگ مقابله کنند. فیلتر شکن Tida VPN یک برنامه کاربردی است که بهترین خدمات را به کاربران ارائه می‌ کند. و به آن ها برای دسترسی به اینترنت آزاد و بین‌ المللی کمک می‌ کند. بنابراین شما می توانید این برنامه را از طریق لینک های مستقیم دانلود و نصب کنید. و از خدمات باکیفیت و نامحدود آن برای دور زدن محدودیت های اینترنتی استفاده کنید.

نماگرفت

استفاده آسان‌ از فیلتر شکن Tida VPN به علت رابط کاربری ساده

همان طور که گفته شد شما می‌ توانید به سادگی این برنامه را بر روی گوشی همراه یا کامپیوتر خود دانلود و نصب کنید. پس از نصب این برنامه استفاده کردن از خدمات موجود در آن مخصوصا سرور هایش بسیار ساده و راحت می باشد. چرا که این برنامه از یک رابط کاربری ساده و کاربردی برخورد است. پس شما می توانید بدون تجربه استفاده از فیلتر شکن های دیگر، از خدمات موجود در این برنامه در یک چشم به هم زدن استفاده کنید. چرا که این برنامه علاوه بر آنکه نیازی به ثبت نام و ثبت اطلاعات خصوصی شما ندارد. بلکه با گذاشتن قابلیت اتصال خودکار مسیر اتصال به سرور ها را تنها با یک کلیک امکان پذیر کرده است.

نماگرفت

مروری ایمن و ناشناس با نصب برنامه Tida VPN

یکی از ویژگی‌ های امنیتی این برنامه امکان مرور ناشناس شما در اینترنت می باشد. در واقع این وی پی ان با پنهان کردن موقعیت جغرافیایی شما از طریق ساختن یک آی پی جعلی و قرار دادن آن بجای موقعیت اصلی شما، شرایط این مهم را فراهم کرده است. به طوری که شما هنگام متصل بودن به سرور های این برنامه می توانید بدون آنکه فعالیت هایتان قابل ردیابی و شناسایی باشد، در اینترنت به مرورگردی بپردازید و از تمامی خدمات دلخواهتان برخوردار شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *