دانلود فیلتر شکن فعال و جدید Tides VPN + لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن فعال و جدید Tides VPN + لینک مستقیم

چگونگی نصب وی پی ان Tides VPN برای کاربران شبکه های اجتماعی

همانطور که همه کاربران از این موضوع مطلع هستند. محدودیت‌ های شدیدی بر اینترنت اعمال شده است و این محدودیت ‌ها انواع خدمات مهم و بین‌ المللی نظیر شبکه ‌های اجتماعی کاربردی، سایت‌ های بین ‌المللی و سایر خدمات را از دسترس شما خارج کرده اند.
بنابراین شما نیاز به ابزاری دارید که بتوانید به کمک آن، این محدودیت ‌ها را از بین ببرید و به خدمات مورد نیازتان دسترسی پیدا کنید. یکی از کاربردی ‌ترین فیلتر شکن‌ های موجود در بازار Tides VPN می‌ باشد.

در ابتدا نیاز است تبلیغات مشاهده کنید

شما برای استفاده از این برنامه نیازی به پرداخت هزینه ندارید. چرا که این برنامه یک فیلتر شکن رایگان می‌ باشد. اما در عوض ارائه خدمات به صورت رایگان، این برنامه به شما تبلیغاتی را نشان می‌ دهد. که پس از مشاهده آن می‌ توانید به راحتی از خدمات موجود در برنامه به صورت رایگان و بدون نیاز به هزینه کردن استفاده کنید.

راهنمای استفاده از فیلتر شکن Tides VPN

به دلیل رابط کاربری مناسب و طراحی بینظیر این برنامه، استفاده کردن از خدمات آن کاری بسیار ساده و آسان می‌ باشد. شما می‌ توانید تنها با یک کلیک بر روی گزینه اتصال به صورت کاملاً اتوماتیک به یکی از دو سرور موجود در برنامه متصل شوید. و از خدمات بین‌ المللی بدون هیچ مشکلی پس از رفع انسداد آن ها استفاده کنید

نمایش فعالیت های ما در نوار اعلانات

این برنامه برای استفاده بهینه شما فعالیت ‌های شما را در نوار اعلانات اعلام می‌ کند. تا بتوانید بهترین تجربه از یک مرور نامحدود در اینترنت را داشته باشید. و به کمک این فیلتر شکن به تمامی خدمات مورد نیازتان در اینترنت دسترسی پیدا کنید.

برنامه Tides VPN دارای سرور پرسرعت در کشور آمریکا

این برنامه تنها دارای دو سرور در آمریکا می‌ باشد. اما کیفیت این دو آنقدر بالا می‌ باشد که با وجود آنکه این برنامه از تعداد نسبتا بالایی کاربر برخوردار است. اما می‌ تواند بهترین اتصال را برای شما فراهم کند.
تعداد کاربران این برنامه بیش از یک میلیون نفر می‌ باشد. که با وجود این دو سرور بسیار عجیب است که این برنامه همچنان فعال و پرقدرت است. و نشان از کیفیت بسیار بالای سرور ها می باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *