دانلود فیلتر شکن tik vpn رایگان


دانلود فیلتر شکن tik vpn رایگان

فیلتر شکن تیک وی پی ان برای ویندوز

برنامه tik vpn یک فیلتر شکن قوی و پر سرعت و ایمن است که پاسخگوی نیاز های روزمره ما خواهد بود. این فیلتر شکن کاملا رایگان است و تمامی انتظاراتی که از یک وی پی ان دارید را به طور کامل پاسخ می دهد. و دیگر نیازی به هزینه کردن و وی پی ان های پولی نخواهید داشت. چرا که در عین رایگان بودن قابل رقابت با بسیاری از فیلتر شکن های پولی می باشد.
این برنامه به بهترین شکل به شما برای دور زدن فیلترینگ و سانسورینگ برنامه ها و سایت های محدود شده کمک میکند . علاوه بر آن به سادگی تمامی محدودیت ها و فایروال ها را دور می زند و به شما یک اینترنت بدون محدودیت هدیه میکند.

ناشناس بود با tik vpn

تیک وی پی ان با تکنولوژی تغییر آی پی ، IP حقیقی شما را پنهان میکند تا دسترسی به آن برای دیگران غیر ممکن باشد. و IP سروری که به آن متصل می شوید را به عنوان آی پی حقیقی شما معرفی میکند. این کار موجب می شود شما همچون یک روح در فضای مجازی گشت و گذار کنید. و هیچ گونه ترسی از افشا شدن مکان زندگیتان نداشته باشید.

امنیت بالای دستگاه و اطلاعات

این برنامه با پروتکل های امنیتی خود همچون open vpn STTP و چندین پروتکل دیگر موجب می شود که این فیلتر شکن از درجه امنیت بالایی برخوردار باشد. همچنین با رمزگذاری اتصالات شما دسترسی به اطلاعات شخصیتان را برای دیگران غیر ممکن میسازد. بنابراین اگر به دنبال یک اپلیکیشن قوی و مطمئن میگردید بهترین گزینه برای شما تیک وی پی ان خواهد بود.

Screenshot image

ویژگی امنیتی دیگر tik vpn

علاوه بر این فیلتر شکن تیک به هیچ عنوان به شما اجازه نمیدهد وارد سایت های فیشینگ شوید . به محض اینکه شما قصد این کار را داشته باشید به شما هشدار میدهد و اجازه ی این کار را نمیدهد. همچنین به منظور حفظ ایمنی و سلامت دستگاه شما اجازه نصب بد افزار ها و برنامه های مخرب را نیز به شما نمیدهد و از این اتفاق جلوگیری میکند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *