دریافت TipTop VPN برای گوشی + نسخه پرمیوم


دریافت TipTop VPN برای گوشی + نسخه پرمیوم

دانلود فیلتر شکن TipTop VPN ۲۰۲۳ برای استفاده از توییچ

یکی از مشکلاتی که همه کاربران با آن دست و پنجه نرم می‌ کنند، فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت می‌ باشد. که بسیاری از خدمات مهم و کاربردی را از دسترس کاربران خارج کرده است. شما می ‌توانید با دانلود یک فیلتر شکن مناسب مانند برنامه TipTop VPN این مشکل را برای همیشه حل کنید. و از سد تمامی محدودیت ‌ها به راحتی عبور کنید.

سرور های رایگان TipTop VPN در سه کشور

این برنامه هم از خدمات رایگان برخوردار است و هم از خدمات پولی که کیفیت آن ها بسیار با هم فرق می‌ کند. سرور های نسخه رایگان این برنامه تنها در سه لوکیشن وجود دارند. که این موضوع پوشش جهانی برنامه را مختل می‌ کند. در حالی که خدمات پولی بسیار باکیفیت‌ تر و کارآمد تر می‌ باشد.

Screenshot image

حریم خصوصی تقریبا نا مناسب در فیلتر شکن TipTop VPN

از آنجایی که این برنامه بسیاری از اطلاعات و فعالیت‌ های کاربران خود را ذخیره می‌ کند. آسیب پذیری شما در برابر انواع خطرات احتمالی بیشتر از فیلتر شکن‌ های دیگر می‌ باشد.
پس حتماً باید دقت داشته باشید که فعالیت‌ هایتان باید مناسب با قوانین کشور باشد. البته گفتنی است شما می‌ توانید اطلاعات ذخیره شده را به راحتی در این برنامه حذف کنید.

خدمات موجود در نسخه پرمیوم

این برنامه همانطور که گفته شد دارای نسخه پولی نیز می‌ باشد، که دارای خدمات بسیار باکیفیت‌ تر خواهد بود. چرا که در نسخه پولی بیش از ۱۰۰۰ سرور در تمامی نقاط کره زمین وجود دارد. که یک پوشش جهانی مناسب را برای شما فراهم می‌ کند. تا بتوانید انواع محدودیت‌ ها را در کوتاه‌ ترین زمان ممکن دور بزنید.

Screenshot image

بهره گیری از خدمات بدون استفاده محدود

این برنامه هیچگونه محدودیتی برای استفاده از خدماتش ندارد. این بدان معنی است که شما می‌ توانید بدون هیچ مشکلی و در هر ساعت از شبانه روز به هر مقدار که می‌ خواهید به سرور های این برنامه متصل شوید. تا از سرعت بالای آن حسابی لذت ببرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *