نصب Titan VPN با لینک مستقیم + نسخه مود شده


نصب Titan VPN با لینک مستقیم + نسخه مود شده

دانلود فیلتر شکن قوی و فعال Titan VPN از گوگل پلی

اگر به دنبال این هستید که در اینترنت جهانی به مرورگری بپردازید و هیچ محدودیتی برای شما ایجاد مزاحمت نکند می‌ توانید از برنامه Titan VPN استفاده کنید. چرا که این برنامه یک فیلتر شکن قدرتمند و سریع است که به شما خدمات لازم را ارائه می‌ کند.
پس تا آخر همراه ما باشید تا با ویژگی های آن آشنا شوید:

قابل استفاده برای کاربران اندرویدی

شما تنها در صورتی می‌ توانید از خدمات موجود در این برنامه استفاده کنید که دارای دستگاهی باشید، که سیستم عامل آن اندروید باشد. چرا که تنها در این صورت است که می‌ توانید از این برنامه استفاده کنید. که دلیل اصلی این موضوع این است که این برنامه تا همین لحظه فقط برای اندروید به بازار ارائه شده است. و سایر افراد توانایی دسترسی به آن را نخواهند داشت.

Screenshot image 1

سرور های برنامه Titan VPN موجود در آسیا

اکثر سرور های این فیلتر شکن در قاره آسیا قرار دارند. پس می ‌توان گفت این فیلتر شکن بیشتر مناسب کسانی است که در قاره آسیا قرار دارند. و نیاز به خدماتی دارند که بتوانند از طریق آن ها به خدمات فیلتر شده دسترسی پیدا کنند. چرا که هرچه فاصله افراد به سرور ها نزدیک‌ تر باشد. کیفیت اتصال برقرار شده بیشتر خواهد بود و سرعت بالاتری در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت.

Screenshot image 3

دو مورد از بهترین ویژگی های امنیتی فیلتر شکن Titan VPN

شما برای دسترسی ایمن به اینترنت نیز می‌ توانید از این برنامه استفاده کنید. چرا که این فیلتر شکن از خدمات امنیتی مناسب نظیر رمزگذاری کردن داده‌ ها هنگام انتقال استفاده می‌ کند. تا امنیت شما هنگام انجام فعالیت‌ های اینترنتی تضمین شده باقی بماند.
همچنین شما می‌ توانید برای مروری آزادانه و نامحدود در اینترنت از این برنامه استفاده کنید. چرا که می‌ توانید سوابق مرور ذخیره شده در برنامه را پاک کنید.

پشتیبانی مناسب جهت کمک به کاربر

این برنامه همچنین از یک تیم پشتیبانی برخوردار است که شما می‌ توانید در صورت بروز هرگونه مشکل با این تیم تماس برقرار کنید. تا دریافت سریع پاسخ خود را تجربه کنید. همچنین می‌ توانید نسخه پرمیوم برنامه را خریداری کنید تا از قدرت بهتر و بالاتر برخوردار شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *