دانلود فیلتر شکن TiZi VPN برای ویندوز


دانلود فیلتر شکن TiZi VPN برای ویندوز

دانلود فیلتر شکن TiZi VPN با لینک مستقیم

امروزه انتخاب یک فیلتر شکن مناسب و قدرتمند برای همه کاربران به یک امر ضروری تبدیل شده است. چرا که با افزایش شدت محدودیت ‌ها خدمات زیادی از دسترس شما خارج شده است.
فیلتر شکن TiZi VPN یکی از گزینه ‌های موجود در بازار است که شما می‌ توانید از آن برای دور زدن محدودیت‌ ها استفاده کنید. و به کمک ویژگی های موجود در آن به خدمات دلخواهتان دسترسی پیدا کنید.

سرور های قدرتمند برنامه TiZi VPN در انواع کشور ها

سرور های موجود در این برنامه همگی از کیفیت بالا برخوردار هستند و می‌ توانند قدرت و سرعت لازم برای دور زدن انواع محدودیت‌ ها را برای شما فراهم کنند. بنابراین هنگام استفاده از این برنامه شما می‌ توانید از تمامی خدمات موجود در برنامه ‌ها و سایت ‌های مسدود شده برخوردار شوید. این سرور ها در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند و برای شما یک پوشش جهانی را پدید آورده اند. که اتصالی پایدار را برای شما به ارمغان خواهند آورد.

Screenshot image

رمزگذاری تمامی اتصالات

به دلیل آنکه این برنامه اتصالات شما را هنگام عبور دادن از تونل‌ هایش رمزگذاری می‌ کند. داده‌ های شما هنگام انتقال در امنیت کامل خواهند بود و کمترین خطری آن ها را تهدید می‌ کند. همچنین برنامه به هیچ عنوان هیچگونه اطلاعاتی از شما را ذخیره نمی‌ کند تا آسیب پذیری شما در برابر خطرات احتمالی به حداقل برسد.

فیلتر شکن TiZi VPN قابل استفاده با انواع اینترنت

کاربران می‌ توانند با انواع اینترنت به سرور های این برنامه متصل شوند و فرقی نمی ‌کند که اتصال شما چه جوری باشد. هم با وای فای و هم با اینترنت‌ های همراه می‌ توانید به سرور های برنامه متصل شوید و از قدرت لازم برای دور زدن انواع محدودیت ‌ها برخوردار شوید.

شما می‌ توانید این برنامه را از طریق گوگل پلی به راحتی دانلود و نصب کنید. همچنین گفتنی است که حدود ۱۰ هزار کاربر مختلف این برنامه را نصب کرده اند و امتیاز ۴.۳ را به طور کلی به این برنامه داده ‌اند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *