دسترسی به سایت های فیلتر با وی پی ان TK PRO VIP


دسترسی به سایت های فیلتر با وی پی ان TK PRO VIP

دانلود فیلترشکن تی کی پرو وی آی پی + فایل apk

کافیه یه روز بیای بالاسر گوشیت و ببینی که وی پی انی کهه همیشه ازش استفاده میکنی از کار افتاده! یه چند ساعتی تا وی پی ان جدید پیدا کنی، بدون فیلترشکن میگذرونی میبینی که تقریبا هیچ کاری نمیتونی انجام بدی! همه پیامرسان ها و شبکه های اجتماعی بدردبخوری که داری که باز نمیشن. یسری از برنامه های کاربردی که داری مثل گوگل مپ، هم مسدودن! خیلی از وبسایت ها ، حتی با اینکه ممکنه محتوای عجیب و غریبی هم نداشته باشن، بازهم از دسترس خارج شدن! اون موقعست که متوجه میشی اینکه یه وی پی ان زاپاس بشناسی چقدر به دردت میخوره در اینجور مواقع! وی پی ان زاپاسی که امروز براتون اوردیم تا معرفیش رو براتون انجام بدیم، اسمش TK PRO VIP هست. بیاین با هم یکم فضای داخل برنامه رو ببینیم.

همونطور که میبینید، ظاهر داخل برنامه این وی پی ان یخورده عجیب و غریب و غیرمعمول طراحی شده و به نظر نمیاد که یه وی پی ان معروف باشه ولی به هرصورت ما به این چیزا کاری نداریم! ما برامون این مهمه که وی پی ان ها وصل میشن یا نه؟ امن هستن یا نه؟ و اینکه چه امکاناتی رو در اختیارمون میزارن. بسیار وی پی ان هایی رو دیدم که حتی با اینکه طراحی بصری و گرافیکی ضعیفی داشتن، ولی عملکرد خیلی خوبی از خودشون نشون دادن و کارمونو راه انداختن.

فقط حواستون باشه که این وی پی ان رو اگر میخواید دانلود کنید، با دستگاه هایی که اندرویدشون زیر نسخه 5 هست، اینکار رو نکنید چون احتمالا به مشکل در اجرای برنامه برخورد خواهید کرد. تا حالا این وی پی ان ، بیشتر از ده هزار دانلود فعال از گوگل پلی دریافت کرده ولی هیچ نمره و امتیاز و نظری هنوز برای این برنامه از طرف کاربران برنامه موجود نیست.

تا مطلب بعدی، خدا نگهدارتون!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *