دریافت برنامه TL FAST VPN نسخه جدید برای تلگرام


دریافت برنامه TL FAST VPN نسخه جدید برای تلگرام

فیلتر شکن TL FAST VPN رایگان و بدون هزینه

با افزایش شدت محدودیت ‌ها درخواست کاربران برای فیلتر شکن ‌های پولی نیز افزایش پیدا کرد. در نتیجه افزایش این درخواست، قیمت فیلتر شکن های پولی نیز افزایش پیدا کرد. در چنین شرایطی تنها فیلتر شکن های رایگان می توانند به کمک کاربران بیایند.
اما همه ی فیلتر شکن های رایگان از کیفیت بالا برخوردار نیستند. و تنها فیلتر شکن ‌های رایگانی می‌ توانند شما را از این شرایط نجات دهند که دارای خدمات با کیفیت باشند. فیلتر شکنی مانند برنامه TL FAST VPN که تمامی انتظارات کاربران را فراهم کرده است.

۱_ سرور هایی با تعداد مناسب در TL FAST VPN

هنگامی که به قسمت سرور های این برنامه می‌ رویم. با لیست بلند بالایی از سرور ها مواجه می‌ شوید. که نشان دهنده این موضوع است که این برنامه می‌ تواند ترافیک کاربران را در سطح سرور های خود پخش کند. در نتیجه هیچ وقت دچار افت کیفیت و سرعت نمی شوند و همیشه برای شما بتواند اتصالی مطمئن و پایدار ایجاد کند.

Screenshot image

۲_ مرور ناشناس در بستری مناسب

این برنامه هنگامی که شما به سرور های آن متصل می‌ شوید آی پی حقیقی شما را پنهان می‌ کند. و آن را با یک IP جعلی که موقعیت همان سروری است که به آن متصل شده‌ اید، جایگزین می‌ کند.

در چنین شرایطی یک بستر مناسب و کاملاً ایمن برای مرور ناشناس شما در اینترنت فراهم می‌ شود. چرا که تمامی فعالیت‌ های شما غیر قابل ردیابی خواهند شد. و به هیچ عنوان نمی‌ توان آن ها را شناسایی کرد. بدین ترتیب شما می‌ توانید با خیال راحت از تمامی ظرفیت‌ های اینترنت بین‌ الملل استفاده کنید.

۳_ نصب و اتصال رایگان

همانطور که گفته شد این برنامه یک فیلتر شکن رایگان می‌ باشد. که برای استفاده از خدمات آن نیازی به پرداخت هزینه نخواهید داشت. و به راحتی می‌ توانید پس از نصب آن بر روی دستگاهتان از آن استفاده کنید.

Screenshot image

۴_ رضایت کاربران و امتیاز مناسب برنامه TL FAST VPN

در کنار تمامی ویژگی ‌های گفته شده نکته دیگری که شما را به نصب این برنامه تشویق خواهد کرد. امتیاز مناسبی است که این برنامه از کاربرانش دریافت کرده است. به صورتی که توانسته است امتیاز مناسب و کافی ۴.۲ را از کاربران دریافت کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *