دانلود فیلتر شکن رایگان Today Vpn


دانلود فیلتر شکن رایگان Today Vpn

دانلود نسخه جدید برنامه تودی وی پی ان

برنامه Today Vpn فیلتر شکنی قدرتمند و بسیار سریع است. که با ویژگی های بینظیری که دارد شما را از سایر برنامه های مشابه بی نیاز میکند. در واقع این وی پی ان با قابلیت های بی نظیری که دارد تمام نیاز های شما و انتظاراتی را که از یک فیلتر شکن ایده آل دارید بر آورده میکند. از این رو با رابط کاربری ساده و آسانش از محبوبیت بالایی در بین کاربران برخوردار است. و با دور زدن محدودیت های اعمال شده بر اینترنت و شکستن قفل سایت ها و برنامه های مسدود شده به شما در دسترسی به محتوای آن ها کمک میکند.
شما با استفاده از این برنامه میتوانید از تمام ظرفیت اینترنت جهانی استفاده کنید و از خدمات آن بهره ببرید. در نتیجه یکی از بهترین راه هایی که برای دستیابی به اینترنت جهانی وجود دارد استفاده از این وی پی ان بی نظیر میباشد.

مرور ناشناس و ایمن با برنامه Today Vpn

یکی از قابلیت های ویژه ای که این وی پی ان از آن برخوردار است، فراهم کردن بستری است که با استفاده از آن میتوانید به راحتی به مروری ناشناس و ایمن بپردازید. این ویژگی به دلیل پنهان کردن آدرس آی پی شما هنگام استفاده از برنامه به وجود امده است. هنگامی که شما به سرور های این برنامه متصل میشوید، IP سروری که به آن متصل هستید را به جای IP اصلی شما نشان میدهد. و سبب میشود که بتوانید به راحتی به صورت ناشناس به مرور بپردازید. زیرا که موقعیت جغرافیایی شما مشخص نیست و فعالیت های آنلاین شما قابل ردیابی نیستند.

Screenshot image

مصرف حافظه و اینترنت کم فیلتر شکن Today Vpn

تودی وی پی ان برخلاف بسیاری از فیلتر شکن های موجود در بازار که از حجم بالایی برخوردار هستند و قسمت زیادی از حافظه شما را اشغال میکنند، از حافظه کمی برخوردار است. همچنین به دلیل نوع کارکرد این برنامه حجم مصرفی اینترنت شما را کاهش میدهد. و به طور غیر مستقیم سبب میشود که در هزینه های شما صرفه جویی شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *