دانلود tof vpn برای اندروید


دانلود tof vpn برای اندروید

دانلود فیلترشکن tof با لینک مستقیم

دانلود tof vpn برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز اومدیم با وی پی ان تف! قبول دارم که اسمش یکم برای یه وی پی ان عجیبه ولی وی پی انی نیست که خیلی هم سرکاری ساخته شده باشه! از کجا میگم؟ از تعداد دانلود هاش که طبق آمار گوگل پلی تا الان بیشتر از ۱۰۰ هزار دانلود فعال داشته و همچنین از کاربرانش هم نمره ۴.۲ رو گرفته که نمره خوبیه! پس با ما همراه باشید تا باهم ببینیم این وی پی ان چی تو چنته داره و اصلا بریم سمتش یا نه!

رفقا به تصویر بالا نگاه کنید ، این تصویر یه ویژگی خیلی نادر بین وی پی ان ها رو نشون میده که در این وی پی ان هست! اولا اینکه عبارات فارسی در تصویر قابل مشاهدست که خب به نوبه خودش عجیبه ولی نکته و ویژگی اصلی اینه که این وی پی ان سرورهای خودش رو براساس سازگاری با اپراتورهای داخلی دسته بندی کرده و اینجوری دیگه شما میتونید با توجه به اپراتوری که ازش خدمات میگیرید ، سرور مناسب خودتون رو انتخاب کنید و بهش متصل بشید و از دنیای اینترنت آزاد و بدون محدودیت لذت ببرید و به همه برنامه ها و وبسایت هایی که بدون استفاده از فیلترشکن مسدود و فیلترشدن ، دسترسی داشته باشید!

این ویژگی برای یه وی پی ان خیلی ویژگی مهم و بدرد بخوریه! از طرف دیگه دقت کنید که این وی پی ان ، فیلترشکن بروزیه و در آگوست امسال یعنی 2023 آپدیت شده و آخرین نسخه ازش منتشر شده و خب همگی میدونیم که بروز بودن یه وی پی ان چقدر مهمه و در اتصال شما تاثیر خواد داشت!

رفقا ما تو این سایت وی پی ان های مختلف رو معرفی و نقد و بررسی میکنیم و این وی پی ان هم به درخواست یکی از مخاطبان عزبزمون بررسی کردیم! امیدواریم که این پست هم بدردتون خورده باشه!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *