دانلود فیلتر شکن رایگان Tom VPN برای ویندوز


دانلود فیلتر شکن رایگان Tom VPN برای ویندوز

دانلود برنامه تام وی پی ان برای اندروید بدون قطعی

اگر به دنبال فیلتر شکنی هستید که به کمک آن بتوانید تمامی محدودیت های اعمال شده بر اینترنت را دور بزنید و به محتوای مورد نیاز خودتان دسترسی پیدا کنید. برنامه Tom VPN یکی از بهترین گزینه های شما می باشد. زیرا این برنامه یک فیلتر‌ شکن عالی و پرسرعت است که بهترین خدمات ممکن را به کاربران خود ارائه می کند.
همچنین به واسطه ی کیفیت و سرعت بالایی که دارد نظر خیلی از کاربران را به خود جلب کرده است. به گونه ای که امروزه تعداد زیادی از کاربران اینترنت از این برنامه به عنوان فیلتر شکن دستگاه خودشان استفاده می کنند.

Screenshot image

سرعت بالای سرور های با کیفیت

همان طور که پیشتر به این موضوع اشاره ای کوتاه شد، این برنامه از سرعت بسیار بالایی برخوردار است. دلیل این امر وجود سرور های با کیفیت و قدرتمند می باشد. این موضوع سبب می شود که این برنامه از سرعت و قدرت کافی برای دور زدن انواع محدودیت ها برخوردار باشد. و شما بتوانید از این برنامه برای دور زدن محدودیت های اینترنتی استفاده کنید.

اتصال آسان و راحت به برنامه Tom VPN

برنامه تام وی پی ان با پنل کاربری ساده و کاربردی ای که دارد، کار را برای شما بسیار راحت کرده است. چرا که این برنامه منو های پیچیده را حذف کرده است. و شما تنها کاری که برای راه اندازی این برنامه و متصل شدن به سرور های بی نظیرش لازم است انجام دهید، فشردن دکمه اتصال خودکار می باشد. با زدن این دکمه شما به سرعت به سریع ترین سرور ممکن متصل می شوید.

Screenshot image

استفاده از برنامه Tom VPN بدون محدودیت

شما برای استفاده از این برنامه و بهره مندی از خدمات بی نظیرش هیچ گونه محدودیتی نخواهید داشت. یعنی می توانید هر زمان که بخواهید و به هر مقدار به سرور های این برنامه متصل شوید و از دسترسی به اینترنت نامحدود و پرسرعت لذت ببرید. همچنین گفتنی است که تمامی خدمات این وی پی ان به صورت رایگان می باشد و شما نیازی به پرداخت هزینه نیز ندارید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *