دانلود نسخه اصلی فیلتر شکن Tondo VPN برای ویندوز


دانلود نسخه اصلی فیلتر شکن Tondo VPN برای ویندوز

دانلود برنامه رایگان تندو وی پی ان برای گوشی همراه

بهترین ابزار برای مقابله با محدودیت های اعمال شده بر سایت ها و برنامه های مختلف استفاده از یک فیلتر شکن قدرتمند و سریع می باشد. که فیلتر شکن Tondo VPN می تواند انتخاب خوبی برای ما باشد. به صورتی که ما می توانیم با استفاده از این برنامه و دانلود آن از طریق لینک های مستقیم، از خدمات بینظیر ضد فیلترینگ آن برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی موجود در اینترنت استفاده کنیم.

استفاده از تمامی برنامه های موجود در اینترنت با برنامه Tondo VPN

همانطور که گفته شد ما توسط این برنامه می توانیم محدودیت‌‌ های موجود در اینترنت را از بین ببریم. دلیل این موضوع وجود سرور های بسیار باکیفیت و پرتعداد می باشد. که در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند و برای ما تشکیل یک پوشش جهانی و یکنواخت را داده‌ اند. به گونه‌ای که ما می‌ توانیم در هر کجا که هستیم به یکی از این سرورها متصل شویم. و به راحتی محدودیت های اینترنتی موجود را دور بزنیم.

نماگرفت

مخفی کردن موقعیت مکانی واقعی

برای اینکه موقعیت واقعی خود را از دید افراد ناشناس پنهان کنیم و کسی نتواند ما را شناسایی کند. می توانیم از این فیلتر شکن استفاده کنیم. زیرا این برنامه از طریق پنهان کردن موقعیت جغرافیایی اصلی ما کمک شایانی به این موضوع می کند. در واقع این برنامه با ایجاد یک آی پی جعلی و جایگزین کردن آن با موقعیت جغرافیایی واقعی ما، آن را پنهان می‌ کند. و از ردیابی و شناسایی شدن فعالیت های آنلاین ما جلوگیری می کند.

اتصال نامحدود به سرور های پرسرعت فیلتر شکن Tondo VPN

استفاده از تمامی خدمات امنیتی و همچنین متصل شدن به سرور های این برنامه به صورت رایگان می باشد. یعنی ما نیازی به پرداخت هزینه برای استفاده کردن از این برنامه نداریم. همچنین گفتنی است، تمامی خدمات به صورت نامحدود می باشند و ما محدودیت زمانی و حجمی برای استفاده از آن ها نداریم. پس می توانیم در هر زمان، به هر مقدار که نیاز داریم از خدمات این فیلتر شکن استفاده کنیم.

نماگرفت


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *