نصب Toofan VPN برای گوشی جدید + مود شده


نصب Toofan VPN برای گوشی جدید + مود شده

دانلود رایگان فیلتر شکن قوی Toofan VPN برای ویندوز

فیلتر شکن ‌ها ابزاری هستند که قدرت مقابله با محدودیت ‌های اینترنتی را به شما هدیه می‌ کنند. بنابراین با شرایط حال حاضر اینترنت کشور شما حتماً به این ابزار نیاز دارید. برنامه Toofan VPN یکی از همین ابزار های اینترنتی است. که قدرت لازم برای رفع محدودیت‌ های اینترنتی را به شما هدیه می‌ کند. این برنامه که از قدرت بالایی نسبت به بسیاری از فیلتر شکن‌ های دیگر برخوردار است را شما می‌ توانید به راحتی برای دستگاه اندرویدی خود از طریق برنامه گوگل پلی نصب کنید.

۱_ موقعیت مکانی خود را تغییر دهید

این برنامه به کمک قابلیت تغییر موقعیت جهانی به شما این امکان را می‌ دهد که هنگام استفاده از این برنامه بتوانید به صورت کاملاً ناشناس در اینترنت گشت و گذار کنید.
در واقع این برنامه آی پی حقیقی شما را با یک آی پی جعلی جایگزین می‌ کند. تا از این طریق برای شما شرایط استفاده از تمامی خدمات اینترنتی حتی آن‌ هایی که ممنوعه هستند نیز فراهم شود.

۲_ سرور های قدرتمند و ایده آل برنامه Toofan VPN

این برنامه به کمک سرور های با کیفیتی که دارد. قدرت لازم را برای شما فراهم می‌ کند و به شما این امکان را خواهد داد که بتوانید از تمامی ظرفیت ‌های اینترنت استفاده کنید. سپس به تمامی خدمات مسدود شده پس از رفع انسداد آن ها دسترسی پیدا کنید.
پس می‌ توان گفت این سرور های برنامه هستند که این فیلتر شکن را به برنامه استاندارد و مناسب برای مبارزه با فیلترینگ جهانی تبدیل کرده است.

۳_ کاهش مصرف باتری در برنامه Toofan VPN

این برنامه همچنین یک نکته مثبت دارد. که آن هم کاهش مصرف باتری شما نسبت به بسیاری از رقبا می ‌باشد. در واقع این برنامه نسبت به سایر فیلتر شکن ‌های دیگر باتری کمتری را مصرف می‌ کند. و به شما این امکان را می‌ دهد که بتوانید در مصرف باتری دستگاه خود صرفه‌ جویی کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *