روش اتصال خودکار به فیلتر شکن پرسرعت Tooka VPN


روش اتصال خودکار به فیلتر شکن پرسرعت Tooka VPN

دانلود توکا وی پی ان برای گوشی آیفون

همه کاربران برای راحتی کار خودشان در اینترنت و استفاده از خدمات محدود شده بهتر است که از فیلتر شکن‌ های پرسرعت و قوی استفاده کنند. که ما در اینجا می‌ خواهیم به شما فیلتر شکن Tooka VPN را معرفی کنیم.
زیرا این برنامه سرعت بسیار بالایی دارد و در عرض یک چشم به هم زدن شما می‌ توانید به این برنامه متصل شوید. و فعالیت‌ های مورد نظر خود را انجام دهید. همچنین این برنامه به شما کمک می‌ کند تا بتوانید ویدیو های مورد نظر خود را به راحتی تماشا کنید. و بازی‌ های آنلاینی که قبلاً امکان دسترسی به آن ها را نداشتید برای خود نصب و بازی کنید.

آموزش چگونگی اتصال خودکار به فیلتر شکن Tooka VPN

یکی از بهترین گزینه‌ هایی که هر فیلتر شکنی می‌ تواند داشته باشد گزینه اتصال خودکار است. که این برنامه هم این گزینه را دارد. که کار ما را برای اتصال راحت‌تر می‌ کند.
برای اینکه شما بتوانید به راحتی به این برنامه متصل شوید فقط کافی است بر روی گزینه اصلی این برنامه که همان گزینه اتصال خودکار است. یک ضربه بزنید و چند لحظه صبر کنید تا اتصال شما برقرار شود. پس از اینکه شما متصل شدید صفحه‌ای برای شما باز می‌ شود. که از شما می‌ خواهد چند لحظه صبر کنید تا اتصال شما را چک کند.
این موضوع برای این است که برنامه مطمئن شود به سرور درستی متصل شده‌اید یا خیر. همچنین در این زمان آدرس آی پی شما را پنهان می‌ کند و به سروری که به آن متصل شده‌اید تغییر می‌ دهد. پس از طی کردن این زمان شما متصل می‌ شوید و می‌ توانید به راحتی فعالیت‌ های دلخواه خود را در سرتاسر کشور انجام دهید.

دارای بیش از ۱۲۰ سرور در کشور های مختلف

یکی از ویژگی‌ هایی که باعث سرعت بالای این فیلتر شکن شده است تعداد زیاد سرور های این برنامه است. که در حدود ۱۲۰ کشور پراکنده شده‌اند. و ترافیک اعمال شده را بر روی این سرور ها پراکنده می‌ کند. بنابراین حتی اگر تعداد کاربران این برنامه افزایش یابد این فیلتر شکن از سرعتش کاسته نمی‌ شود.
همچنین مورد دیگری که وجود دارد این است که شما می‌ توانید در این برنامه سرور هایی که مطمئن هستید برای شما متصل نمی‌ شوند را حذف کنید. تا بتوانید به سرور های پرسرعت‌تر متصل شوید. همچنین قابلیت اشتراک گذاری این سرور ها برای دیگر کاربران وجود دارد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *