دانلود فیلتر شکن پرسرعت TOR VPN


دانلود فیلتر شکن پرسرعت TOR VPN

دانلود فیلتر شکن تور وی پی ان برای کامپیوتر

امروزه به دلایل مختلف محدودیت ها و فیلترینگ زیادی بر اینترنت اعمال شده است. این موضوع سبب می‌شود که بسیاری از کاربران از خدمات اینترنتی بین المللی بی بهره شوند و نتوانند از این خدمات استفاده کنند. بنابراین نیاز است برای حل این مشکل راه حلی پیدا شود. یکی از مهمترین راه حل‌های ممکن برای مقابله با این مشکل استفاده از فیلتر شکن ها میباشد. برنامه TOR VPN یکی از بهترین فیلتر شکن های موجود در بازار است. که می تواند عالی ترین انتخاب شما در راستای دور زدن محدودیت و فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت و دسترسی به محتوای سایت ها و برنامه های مسدود شده باشد.

مرور ناشناس و ایمن با برنامه TOR VPN

یکی از ویژگی هایی که یک فیلتر شکن خوب و کاربردی باید از آن برخوردار باشد، امنیت بالا می باشد. برنامه تور وی پی ان یکی از ایمن ترین و قابل اعتماد ترین فیلتر شکن های موجود در بازار می باشد. یکی از مهم‌ ترین اقداماتی که این برنامه در راستای افزایش امنیت کاربران خود انجام می‌ دهد. فراهم کردن بستری است که کاربر با استفاده از آن بتواند مروری ایمن و ناشناس را تجربه کند.
برای این مهم ، این اپلیکیشن، آی پی حقیقی کاربران خود را پنهان میکند. و آی پی سروری که کاربر به آن متصل شده است را به عنوان آی پی حقیقی کاربر معرفی میکند. بنابراین شما میتوانید با استفاده از این برنامه تجربه ای بی نظیر از یک مرور ناشناس و ایمن را داشته باشید.

Screenshot image

استفاده آسان از فیلتر شکن TOR VPN

یکی از نکات مثبت در مورد این برنامه رابط کاربری ساده و کاربردی آن میباشد. که شما با استفاده از آن می‌توانید، استفاده ای آسان و بدون مشکل از برنامه داشته باشید. به طوری که شما برای متصل شدن به سرور های این برنامه تنها کاری که باید انجام بدهید زدن دکمه اتصال می باشد. سپس می توانید به صورت نامحدود در سایت ها به گشت و گذار بپردازید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *