دانلود فیلتر شکن اندروید Trackless VPN نسخه جدید


دانلود فیلتر شکن اندروید Trackless VPN نسخه جدید

لینک دانلود برنامه رایگان ترکلس وی پی ان برای کامپیوتر

به دلیل فیلتر بودن بسیاری از سایت ها و برنامه ها، شما نیاز به یک فیلتر شکن قدرتمند دارید که با استفاده از سرور های پرسرعتش بتوانید هر فیلترینگی را دور بزنید. یکی از برنامه های عالی در این زمینه فیلتر شکن Trackless VPN است. که نیاز است آن را بر روی دستگاه های خود نصب کنید و به یکی از سرور های پرسرعتش متصل شوید. در این صورت می توانید از تمام امکانات موجود در کشور به سادگی استفاده کنید.

Screenshot image

سرعت بسیار بالای فیلتر شکن Trackless VPN

امروزه با افزایش شدت محدودیت های اینترنتی بسیاری از فیلتر شکن ها از قدرت و سرعت کافی برای رفع انسداد برنامه ها و سایت های فیلتر شده برخوردار نیستند. اما همانطور که در ابتدا به آن اشاره شد این فیلتر شکن به دلیل دارا بودن سرور های متعدد و با کیفیت از سرعت بسیار بالایی برخوردار می باشد. و به ما این امکان را می‌ دهد که به هر محتوایی که به آن نیاز داریم در سریع ترین زمان ممکن دسترسی پیدا کنیم و از آن ها برخوردار شویم.

حفظ موقعیت مکانی با اتصال به سرور ها

وقتی شما این برنامه را نصب می کنید و به یکی از سرور های آن متصل می‌ شوید، به طور خودکار آدرس آن کشور به عنوان موقعیت مکانی شما قرار داده می‌ شود. تا وقتی به سایت ها و برنامه های مختلف مراجعه می‌ کنید، اگر کسی قصد هک کردن شما را داشته باشد، این کار برایش غیر ممکن شود. چون موقعیت مکانی اصلی شما از دید افراد پنهان می شود و آدرس کشوری دیگر نمایش داده می شود.

Screenshot image

ارائه خدمات رایگان توسط فیلتر شکن Trackless VPN

فیلتر شکن ترکلس یکی از بهترین فیلتر شکن های رایگان موجود در بازار می باشد. که به ما بهترین خدمات را به صورت رایگان ارائه می‌ کند. به صورتی که ما می توانیم با دانلود این فیلتر شکن بدون نیاز به هزینه کردن تمامی محدودیت های اینترنتی را رفع انسداد کنیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *