دانلود Train VPN برای اندروید


دانلود Train VPN برای اندروید

دانلود فیلترشکن قطار با لینک مستقیم

دانلود Train VPN برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ چه میکنید با این اوضاع اینترنت و فیلترینگ؟ اصن وضعیت اینترنت یجوری شده که شما بدون وی پی ان نمیتونی ازش استفاده کنی! یعنی میای بری تلگرام ، فیلتره! میای بری اینستاگرام ، فیلتره! میای بری واتساپ یا ویز یا گوگل مپز یا … و بازم فیلتره! دیگه اصن بدون فیلترشکن ها نمیشه از اینترنت استفاده کرد و پیدا کردن این وی پی ان خودش یه داستان مفصلیه!

حالا امروز یه وی پی ان داریم که شاید بتونه ویژگی های مارو پاس کنه و همون وی پی انی باشه که ما برای گوشیمون دانلودش میکنیم!

این وی پی ان ۳ سال قدمت داره و از سال ۲۰۲۰ که اولین نسخش روی گوگل پلی منتشر شد، فرصت داشته تا خودش رو به عنوان یه وی پی ان خوب و حرفه ای معرفی کنه تا دانلود های زیادی داشته باشه ولی خب این اتفاق اونقدرها نیفتاده.

به تعداد دانلود هاش و نمره و آمارش میرسیم ولی قبلش باید بگم این وی پی ان از ظاهر نسبتا خوبی برخورداره. یعنی طراحی ظاهری در این وی پی ان نمره حداقلی قبولی رو میگیره و کار رو راه میندازه!

اما این وی پی ان یه دسترسی خیلی چرت از گوشیتون میخواد که من اصلا دوس ندارم وی پی انم این اجازه رو داشته باشه که به دوربین دسترسی داشته باشه! انتخابش با خودتونه که ایا وی پی انی که به دوربین دسترسی داره ، به اندازه کافی امن هست یا نه!

و اما آمار این وی پی ان! این وی پی ان تونسته تا در این ۳ سالی که اومده بیشتر ار فقط ده هزار تا دانلود فعال و از اون ده برابر بدتر، نمره ۳.۴ رو دریافت که که مجموعا آمار خیلی خوبی برای یه وی پی ان نیست و اگر من باشم از گزینه های محتمل برای دانلود خط میخوره! ممنون از اینکه تا اینجای پست همراهمون بودید!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *