دانلود افزونه Google Translate برای کروم


دانلود افزونه Google Translate برای کروم

دانلود برنامه گوگل ترنسلیت برای اندروید

دانلود افزونه Google Translate برای کروم! سلام رفقا حالتون چطوره؟

گوگل ترنسلیت یا همون Google Translate یا همون ابزار ترجمه گوگل انقلاب عظیمی در حوزه ترجمه بوده و هست! این روزا شما چه یه کلمه رو بخواید ترجمه کنید چه یه پاراگراف اولین ابزاری که سراغش میرید، گوگل ترنسلیت گوگله!

ابزاری به شدت قدرتمند که هرچند ایرادات جزئی در ترجمه داره که اونم کاملا طبیعیه چون آدمیزاد نیست، ولی کارتون رو به خوبی راه میندازه!

گوگل ترنسلیت تقریبا از هر زبانی که شما ممکنه نیازتون بشه پشتیبانی میکنه و براتون ترجمه رو انجام میده.

تقریبا برای اولین بار این ابزار یسری قابلیت ها رو اضافه کرد به دنیای تجربه که همه از تعجب شاخ دراوردن! مثلا شما لازم نبود متنو حتما تایپ کنی! کافی بود براش متن رو میخوندی تا ترجمشو بهت نشون میداد! یا حتی لازم نبود نه متنت رو بخونی و یا تایپ کنی، کافی بود ازش عکس میگرفتی تا خودش برات ترجمه کنه!

از قابلیت های دیگه گوگل ترنسلیت میشه به تلفظ کلمات و جملات به زبان های مختلف اشاره کرد که برای قشرهای مختلفی از جمله زبان آموزان کاربرد زیادی داشت!

یا مثلا مثل یه دیکشنری اگر شما یه کلمه رو بهش بدی، برات تمامی معنی های مختلفشو میگه! عملا انگار شما با یه مترجم با یسری ایرادات جزئی طرفی!

اینجور قابلیت های خفن این ابزار باعث شده تا بیشتر از ۱ میلیارد بار از گوگل پلی دانلود شه، بیشتر از ۸ میلیون کامنت بگیره و از طرف کاربران نمره ۴.۳ رو دریافت کنه که کاملا آمار خوبی براش محسوب میشه!

این ابزار هم به صورت تحت وب موجوده و هم به صورت اپلیکیشن و هم به صورت افزونه برای گوگل کروم! و با هرکدوم که راحت ترید میتونید ازش استفاده کنید!

امیدوارم این مطلب هم بدردتون خورده باشه رفقا! برای اطلاعات بیشتر دنیای اپلیکیشن ها و وی پی ان ها یه سری به سایتمون بزنید که کلی مطلب براتون آماده کردیم!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *