برنامه خارجی TrendVPN Pro برای سامسونگ + آموزش


 برنامه خارجی TrendVPN Pro برای سامسونگ + آموزش

نصب وی پی ان سریع و قدرتمند TrendVPN Pro

اگر به دنبال راهی هستید که بتوانید بر محدودیت ‌های اینترنتی غلبه کنید و از انواع خدمات فیلتر شده به راحتی استفاده کنید. می‌ توانید از فیلتر شکن TrendVPN Pro به عنوان ابزار اینترنتی خود استفاده کنید. چرا که این برنامه قدرت و سرعت بالایی را در اختیار شما قرار می‌ دهد و امکان استفاده از انواع خدمات فیلتر شده را برای شما مهیا می کند.

سرور های پرتعداد در برنامه TrendVPN Pro با روش اتصال

این برنامه از سرور های زیادی در سراسر نقاط جهان برخوردار است که یک پوشش جهانی برای شما پدیدار می‌ کند. و این امکان را به شما می‌ دهند تا بتوانید در هر کجا با اتصال به نزدیک‌ ترین سرور به خود، بر شدید ترین فیلترینگ نیز غلبه کنید و با سرعت بسیار بالا به بهترین خدمات فیلتر شده دسترسی پیدا کنید. همچنین برای اینکه شما راحت‌تر بتوانید به این برنامه متصل شوید ما یک فیلم آموزشی کوتاه در این باره برای شما قرار داده‌ایم.

مدیریت مرور های آنلاین

این برنامه برای شما امکانات مختلفی در نظر گرفته است برای مثال یکی از ویژگی‌ های جالب و کاربردی برنامه این است. که می‌ توانید فعالیت‌ های آنلاین خود را مدیریت کنید. یعنی با مراجعه به قسمت مربوطه می‌ توانید مقدار حجم مصرفی اینترنت خود را مشاهده کنید و از این طریق فعالیت‌ های خود در اینترنت را کنترل کنید.

دسته بندی کردن برنامه های مورد استفاده در فیلتر شکن TrendVPN Pro

این برنامه همچنین ویژگی دارد که به ما این امکان را می‌ دهد برنامه‌ هایی که می‌ خواهیم از خدمات وی پی ان استفاده کنند را انتخاب کنیم و سایر برنامه ‌ها هنگام روشن بودن برنامه بدون نیاز به خدمات وی پی ان فعالیت کنند. این ویژگی باعث می‌ شود که نیاز به روشن و خاموش کردن مداوم اپلیکیشن نباشد.

دریافت بهترین نوع حریم خصوصی

این برنامه همچنین بستری مناسب و ایمن جهت انجام فعالیت ‌های آنلاین شما به صورت کاملاً ناشناس را فراهم می‌ کند. همچنین حریم خصوصی شما به صورت دست نخورده باقی خواهد ماند و حتی می‌ توانید اطلاعات ذخیره شده در برنامه را به صورت دستی حذف کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *