دانلود فیلتر شکن Trickbyte VPN برای اندروید + رایگان


دانلود فیلتر شکن Trickbyte VPN برای اندروید + رایگان

نصب فیلتر شکن Trickbyte VPN نسخه جدید

امروزه تعداد زیادی از فیلتر شکن ‌ها به بازار ارائه شدند که از خدمات و کیفیت آن ها به دلیل ناشناخته بودن اطلاعات چندانی در دسترس نیست. یکی از این فیلتر شکن ‌ها برنامه Trickbyte VPN می‌ باشد. این برنامه که معلوم نیست از سرعت کافی برای ارائه خدمات برخوردار است یا خیر، را شما می‌ توانید از گوگل پلی دانلود و نصب کنید.

مقدمه:

طبق ادعای سازندگان، این برنامه می تواند دسترسی به بیش از 200 شبکه جهانی VPN و SmartVPN را برای امنیت آنلاین کاربران فراهم کند. همچنین این شبکه رمزگذاری شده SmartVPN به شما امکان می دهد از هر کجای دنیا به هر محتوای فیلتر شده به صورت آنلاین دسترسی داشته باشید.

اتصالی پایدار و قوی با سرور های Trickbyte VPN

سرعت این برنامه برای برقراری اتصالی پایدار و پرقدرت به منظور دور زدن انواع محدودیت ‌ها و دسترسی به خدمات موجود در سایت‌ ها و برنامه‌ های فیلتر شده کافی است. و شما می‌ توانید بدون هیچگونه مشکلی از انواع خدمات فیلتر شده استفاده کنید.

Screenshot image

امنیت حریم خصوصی بسیار ضعیف

نکته‌ ای که باعث می‌ شود کاربران به سمت این برنامه نروند، امنیت حریم خصوصی بسیار ضعیف آن می‌ باشد. چرا که این برنامه هنگامی که شما از آن استفاده می‌ کنید. بسیاری از اطلاعات شما را ذخیره می‌ کند. در نتیجه اگر یک فرد ثالث به دستگاه شما حمله کند،‌ می‌ تواند به راحتی انواع اطلاعات شما را به دست آورد. همچنین بعضی داده های شما را با دیگران به اشتراک می گذارد. که این موضوع آسیب پذیری شما را در برابر خطرات احتمالی بسیار افزایش می‌ دهد.

از کجا برنامه Trickbyte VPN را دانلود کنیم؟

شما می‌ توانید این برنامه را به راحتی از طریق گوگل پلی دانلود و نصب کنید. اما همانطور که گفته شد دلایل زیادی برای نصب نکردن این برنامه وجود دارد.
یک آنکه حریم خصوصی آن بسیار پر خطر می‌ باشد. همچنین این برنامه دارای خدمات ناشناخته است. یعنی کیفیت آن ها معلوم نیست. در نتیجه شما باید از یک فیلتر شکن مطمئن‌ تر و قدرتمند تر استفاده کنید. به طور کلی تنها هزار نفر این برنامه را دانلود و نصب کرده اند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *