دانلود فیلتر شکن Trinet Socks VPN برای ویندوز بدون قطعی


دانلود فیلتر شکن Trinet Socks VPN برای ویندوز بدون قطعی

نسخه مود شده فیلتر شکن Trinet Socks VPN + رایگان

با افزایش شدت محدودیت‌ ها بسیاری از فیلتر شکن های موجود در بازار دیگر قادر به رفع انسداد سایت ها و برنامه های مسدود شده نخواهند بود. چرا که این فیلتر شکن ها از سرعت کافی برای انجام این کار برخوردار نیستند. اما برنامه Trinet Socks VPN با سرور های بی نظیر و با کیفیتی که دارد، از سرعت و قدرت لازم برای رفع انسداد تمامی محدودیت ها برخوردار است. و ما می‌ توانیم به کمک این برنامه و با متصل شدن به سرور هایش از تمامی خدمات موجود در اینترنت استفاده کنیم.

حجم اینترنت مصرفی کم

این برنامه برخلاف بسیاری از فیلتر شکن های موجود در بازار که حجم اینترنت ما را به شدت مصرف می کنند، از حجم مصرفی کمتری برخوردار است. یعنی این برنامه به طور غیرمستقیم در کمتر کردن هزینه ‌های ما کمک می کند. چرا که دیگر کمتر مجبور به خریدن بسته های اینترنتی خواهیم بود. همچنین گفتنی است که این برنامه با همه نوع اتصال داده کار می کند و نیاز به نوع خاصی از اینترنت نیست.

Screenshot image

رمزگذاری اتصالات

این برنامه از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و از اقدامات این برنامه در راستای افزایش امنیت شما رمزگذاری اتصالاتتان می باشد. که برای شما اتصالی ایمن و غیر قابل نفوذ فراهم می‌ کند و از شما در برابر تمامی خطرات احتمالی هنگام مرورگردی در اینترنت با اتصال های نا ایمن محافظت می کند. در نتیجه شما می توانید به کمک این برنامه فوق العاده مطمئن، به راحتی و با خیالی آسوده در فضای اینترنت به گشت و گذار بپردازید و از خدمات مورد نیازتان لذت ببرید.

فیلتر شکن Trinet Socks VPN دارای سرور های رایگان

تمامی سرور هایی که در این فیلتر شکن وجود دارند و در اختیار شما هستند، کاملاً رایگان اند. و با وجود رایگان بودن سرعت بالا و نامحدودی را در اختیار شما می گذارند. تا با اتصال به یکی از آن ها بتوانید با اتصالی پایدار تمام محدودیت ها را از بین ببرید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *