دانلود فیلتر شکن رایگان Tri VPN برای ویندور


دانلود فیلتر شکن رایگان Tri VPN برای ویندور

دانلود فیلتر شکن Tri VPN با لینک مستقیم

امروزه تمامی کاربران اینترنتی با یک مشکل واحد مواجه هستند و آن هم محدودیت‌ های شدیدی است که بر اینترنت اعمال شده است. بنابراین می‌ توان گفت همه ما نیاز به فیلتر شکن قدرتمند و سریع داریم که بتواند قدرت لازم برای رفع انسداد انواع محدودیت‌ ها را برای ما فراهم کند. یکی از بهترین فیلتر شکن هایی که در بازار وجود دارد فیلتر شکن Tri VPN است. که می‌ تواند به ما در این رابطه کمک شایانی کند. در واقع این فیلتر شکن قدرت لازم برای دور زدن انواع محدودیت‌ ها را برای ما فراهم می‌ کند. و به ما اینترنتی بدون محدودیت را هدیه می کند.

اتصال آسان به فیلتر شکن Tri VPN تنها با یک ضربه

این برنامه برای راحتی ما تمامی منو های اضافی و گزینه‌ های بی استفاده را حذف کرده است و رابط کاربری خود را بسیار بهینه کرده است. به گونه‌ ای که ما می‌ توانیم در سریع ترین زمان ممکن و تنها با چند ضربه به سرور های قدرتمند این برنامه متصل شویم. لازم به ذکر است که این برنامه دارای قابلیت اتصال خودکار می باشد. که به ما این امکان را می دهد تنها با ضربه زدن بر روی این گزینه در سریع ترین زمان ممکن به قدرتمند ترین سرور موجود در آن متصل شویم .

Screenshot image

پنهان کردن موقعیت مکانی اصلی

برنامه Tri VPN برای فراهم کردن شرایط لازم به منظور مروری ناشناس و ایمن یک آی پی جعلی و جدید را برای ما ایجاد می کند و آن را با موقعیت اصلی ما جایگزین می‌ کند. با این عمل شرایط لازم برای مرور ناشناس فراهم می شود. به گونه ای که ما می توانیم با استفاده از این برنامه بدون اینکه هیچ کدام از فعالیت های آنلاین ما قابل شناسایی و ردیابی باشد در اینترنت به مرور گردی بپردازیم و از تمامی خدمات اینترنتی استفاده کنیم.

کاهش حجم مصرفی و متصل شدن با انواع اینترنت

ما می‌ توانیم با هر نوع اینترنتی مانند وای فای های عمومی 3G ،4G ،LTE به سرورهای این برنامه متصل شویم و از خدمات اینترنتی مسدود شده استفاده کنیم. ضمن اینکه این برنامه از حجم مصرفی کمتری نسبت به بسیاری از فیلتر شکن های موجود در بازار برخوردار است و به ما در صرفه ‌جویی مصرف اینترنت کمک می کند.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *