دانلود فیلتر شکن Trusted VPN با بالاترین کیفیت برای اندروید


دانلود فیلتر شکن Trusted VPN با بالاترین کیفیت برای اندروید

دانلود فیلتر شکن تراستد وی پی ان با لینک مستقیم

امروزه محدودیت های اعمال شده بر اینترنت به یکی از اصلی ترین دغدغه های کاربران اینترنت تبدیل شده است. چرا که این مشکل، کاربران را از بسیاری از خدمات اینترنت بین الملل محروم کرده است. به گونه ای که آن ها برای دستیابی به تمام ظرفیت های اینترنت جهانی ناچار به استفاده از فیلتر شکن هستند. فیلتر شکن Trusted VPN یکی از بهترین برنامه های رایگان موجود در بازار است. که سرور های آن از سرعت و امنیت بالایی برخوردار هستند.

حفظ حریم خصوصی کاربران

این برنامه یکی از بهترین ها در این خصوص است، در واقع تراستد وی پی ان احترام زیادی به حریم خصوصی کاربرانش قائل است. به گونه ای که شرایطی را برای آن ها فراهم کرده است که می توانند با خیالی راحت و آسوده از خدمات این برنامه استفاده کنند. برای مثال این برنامه متعهد می شود که تحت هیچ شرایطی سوابق مرور و اطلاعات خصوصی کاربران را ذخیره نکند. و یا در اختیار اشخاص ثالث قرار ندهد.

اتصال به برنامه Trusted VPN با هر نوع اینترنت

همان طور که به آن اشاره شد، این وی پی ان از سطح امنیت بالایی برخوردار است. از دیگر ویژگی های خوب این برنامه سازگار بودن این برنامه با انتقال سریع ترافیک است. به همین دلیل است که حتی با اینترنت ضعیف نیز به خوبی متصل می شود. در نتیجه شما می توانید با انواع اتصالات و داده های تلفن همراه مانند 3G ,4G ,LTE و همچنین وای فای از این برنامه استفاده کنید.

Screenshot image

خدمات کاملا رایگان فیلتر شکن Trusted VPN

تمامی خدمات درجه یک و با کیفیتی که این برنامه به کاربران خود ارائه می کند، رایگان بوده و شما می‌ توانید‌ بدون پرداخت هیچ هزینه ای از این برنامه و خدمات بی نظیرش استفاده کنید. به همین دلیل است که بسیاری از کابران به استفاده از این برنامه به عنوان فیلتر شکن دستگاه خود روی آورده اند.
کیفیت خدمات این برنامه در حدی بالاست که با وجود رایگان بودن، قابلیت رقابت با نسخه های پولی در برخی زمینه ها را دارد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *