نصب برنامه جدید TS VPN برای گوشی اندروید


نصب برنامه جدید TS VPN برای گوشی اندروید

دانلود فیلتر شکن TS VPN رایگان و نامحدود

فیلتر شکن‌ ها ابزار های اینترنتی هستند که در شرایط حال حاضر استفاده از آن ها بسیار ضروری است. و شما بدون استفاده از این نوع اپلیکیشن ها نمی‌ توانید از خدمات اینترنتی استفاده کنید.
یکی از فیلتر شکن ‌هایی که در بازار وجود دارد و به عنوان ارائه دهنده خدمات وی پی ان انجام فعالیت می‌ کند، برنامه TS VPN می‌ باشد. که شما می‌ توانید این نرم‌ افزار را به راحتی از طریق گوگل پلی دانلود و بر روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید.

کاربران کم تعداد

این برنامه از فیلتر شکن ‌های ناشناخته موجود در گوگل پلی است. که تعداد کاربران بسیار محدودی دارد به گونه‌ ای که هم اکنون بیش از هزار نفر از آن استفاده می‌ کنند که نسبت به بسیاری از فیلتر شکن ‌ها تعداد بسیار کمی کاربر می‌ باشد.

نیاز به ثبت نام جهت استفاده از TS VPN

این برنامه از فیلتر شکن ‌هایی می‌ باشد که شما تا قبل از اینکه در این برنامه ثبت نام نکرده ‌اید نمی‌ توانید از خدمات آن استفاده کنید.
پس نخستین کاری که پس از دانلود و نصب برنامه باید انجام دهید. وارد شدن به برنامه و انجام ثبت نام می‌ باشد. پس از گذراندن مراحل، می‌ توانید از خدمات موجود در برنامه استفاده کنید. و به اینترنت نامحدود و بین الملل دسترسی پیدا کنید.

Screenshot image 2

سه مورد از بهترین خدمات قابل ارائه امنیتی در فیلتر شکن TS VPN

۱_ امنیتی که این برنامه برای کاربرانش فراهم می‌ کند بسیار مطمئن و درجه یک می‌ باشد. چرا که از به روزترین اقدامات امنیتی استفاده می‌ کند و داده‌ های شما را هنگام انتقال رمزگذاری می‌ کند. تا آسیب پذیری شما در برابر حملات سایبری تا حد زیادی کاهش پیدا کند.
۲_ ضمن اینکه این برنامه حافظ حریم خصوصی شما می‌ باشد و به هیچ عنوان داده‌ های شما را ذخیره نمی‌ کند. تا بتوانید با خیال راحت ‌تر فعالیت ‌های اینترنتی را انجام بدهید.
۳_ همچنین فعالیت اینترنتی و سوابق مرور شما همگی ناشناس باقی خواهد ماند و هیچ کس به آن ها دسترسی نخواهد داشت.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *