دانلود TubeVPN برای ویندوز + نسخه مود شده


دانلود TubeVPN برای ویندوز + نسخه مود شده

نصب فیلتر شکن TubeVPN برای اندروید

با استفاده از فیلتر شکن رایگان و پرقدرت TubeVPN شما به راحتی می‌ توانید تمام فیلترینگ‌ های موجود در کشور خود را از بین ببرید. و به راحتی هر نوع سایت ایرانی و خارجی را رفع فیلتر کنید و از خدمات موجود در آن استفاده کنید.
همچنین این فیلتر شکن با سرعت بسیار بالایی که دارد به شما کمک می‌ کند تا بتوانید در محیطی ایمن تمام فیلم‌ های مورد نظر خود را بدون سانسور تماشا کنید. و از سرعت عالی این فیلتر شکن لذت ببرید.

فیلتر شکن TubeVPN با زبان اصلی ژاپنی

لازم به ذکر است که این برنامه یک فیلتر شکن خارجی می‌ باشد که زبان اصلی این برنامه ژاپنی است و سرور های این برنامه و رابط کاربری آن با این زبان نوشته شده است. اما در اتصال مشکلی ایجاد نمی‌ کند. چون رابط کاربری این فیلتر شکن آنقدر ساده است که شما می‌ توانید به راحتی به این فیلتر شکن و سرور هایش متصل شوید.

Screenshot image

دارای قابلیت اتصال خودکار

برای اتصال راحت شما می‌ توانید از گزینه اتصال خودکار این فیلتر شکن استفاده کنید. چون شما را به پرسرعت‌ ترین سرور این برنامه متصل می‌ کند همچنین در یک چشم به هم زدن اتصال شما برقرار می‌ شود. وقتی کارتان با برنامه تموم شد دوباره می‌ توانید بر روی همین گزینه ضربه بزنید تا اتصال شما قطع شود.

سرور های جهانی TubeVPN با سرعت بسیار بالا

همانطور که گفته شد، این فیلتر شکن‌ یک برنامه خارجی است که در کشور های مختلف دارای سرور های پرسرعت می‌ باشد. که تمامی این سرورها سرعت بسیار بالایی را در اختیار شما قرار می‌ دهند. به صورتی که حتی اگر با قابلیت دستی به این سرورها متصل شوید می‌ توانید اتصال پایدار و قوی برای خود ایجاد شوید.

Screenshot image

اتصال به صورت نامحدود

یکی دیگر از گزینه‌ های خوبی که این فیلتر شکن دارد نامحدود بودن آن می‌ باشد. یعنی شما می‌ توانید به صورت نامحدود از خدمات این برنامه استفاده کنید و هیچگونه محدودیت زمانی برای شما در نظر گرفته نمی‌ شود. اما بهتر است که برای دریافت خدمات بهتر هر چند ساعت یکبار سرور خود را عوض کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *