نحوه استفاده از TunaVPN با لینک مستقیم


نحوه استفاده از TunaVPN با لینک مستقیم

نصب برنامه جدید TunaVPN برای گوشی

فیلتر شکن TunaVPN یکی از برنامه ‌های ناشناخته در گوگل پلی است. که تعداد بسیار محدودی کاربر دارد. به گونه‌ ای که تنها ۱۰۰ نفر این برنامه را از طریق گوگل پلی دانلود و روی دستگاه ‌های خود نصب کرده اند. شما نیز می‌ توانید این برنامه را از طریق گوگل پلی به سادگی بر روی دستگاه خود دانلود و نصب کنید. و از خدمات باکیفیتش برای دور زدن محدودیت ‌ها برخوردار شوید.

این برنامه تمامی خدماتش را به صورت کاملاً رایگان در اختیار شما قرار می‌ دهد و شما برای استفاده از آن ها نیاز به پرداخت هزینه ندارید. البته گفتنی است که برای دریافت خدمات باکیفیت ‌تر می‌ توانید نسخه پرمیوم را تهیه کنید.

سرور های موجود در برنامه TunaVPN و روش استفاده از آن ها

در این برنامه دو دسته سرور وجود دارد. سرور های دسته اول سرور هایی هستند که به صورت رایگان خدماتشان را در اختیار شما قرار می‌ دهند. و شما برای استفاده از آن ها نیاز به پرداخت هزینه ندارید. طبیعتاً کیفیت آن ها نسبت به دسته دوم پایین ‌تر می‌ باشد.

دسته دوم سرور ها، همان سرور های نسخه پرمیوم می‌ باشد. که به صورت اختصاصی عمل می ‌کنند و از قدرت بسیار بالاتری نسبت به دسته اول برخوردار هستند. البته گفتنی است به دلیل تعداد کم کاربران سرور های رایگان این برنامه نیز از کیفیت خوبی برخوردار هستند.

امنیت حریم خصوصی ضعیف برنامه TunaVPN

با وجود اینکه این برنامه داده‌ های شما را هنگام انتقال رمزگذاری می‌ کند. اما از امنیت حریم خصوصی نسبتا ضعیفی برخوردار است. چرا که هم ممکن است برخی از داده‌ های شما را هنگام انتقال ذخیره کند. همچنین برخی را در اختیار اشخاص ثالث قرار دهد.
پس این ویژگی باعث می شود بسیاری از کاربران برای نصب این برنامه دو دل شوند و همین مورد می تواند فاکتور تاثیر گذاری بر تعداد کم کاربران باشد.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *