دانلود فیلتر شکن اندروید TunnelCat VPN + رایگان


دانلود فیلتر شکن اندروید TunnelCat VPN + رایگان

دانلود فیلتر شکن TunnelCat VPN با لینک مستقیم

همه ما به یک فیلتر شکن قدرتمند و سریع نیاز داریم. تا بتوانیم از خدمات مسدود شده موجود در سایت‌ ها و برنامه‌ های محدود شده استفاده کنیم. با افزایش شدت محدودیت‌ ها بسیاری از فیلتر شکن‌ ها دیگر قادر به ارائه خدمات نیستند و از دسترس ما خارج شده اند. بنابراین انتخاب یک فیلتر شکن فعال و قدرتمند امری بسیار مهم و ضروری خواهد بود. یکی از فیلتر شکن‌ های موجود در بازار که هنوز قادر به ارائه خدمات است فیلتر شکن TunnelCat VPN می‌ باشد.

Screenshot image

دارای سرور اختصاصی برای ایران

سرور های موجود در این برنامه همگی از کیفیت بالایی برخوردار هستند. حتی این برنامه سرور هایی را مخصوص ایران مشخص کرده است. که ما برای تجربه بهتر و کسب سرعت بالا تر بهتر است به این سرور ها متصل شویم. تا به کمک اتصالی پایدار و قدرتمند در سریع‌ ترین زمان ممکن به خدمات مسدود شده مورد نیازمان دسترسی پیدا کنیم.

Screenshot image

بدون محدودیت با TunnelCat VPN مرور کنید

استفاده از تمامی خدمات وی پی ان موجود در این برنامه بسیار ساده و آسان می‌ باشد. چرا که رابط کاربری این برنامه به گونه ‌ای طراحی شده است. که ما بتوانیم به سادگی و تنها با چند کلیک ساده به سرور های این برنامه متصل شویم. و از اینترنت بین المللی و بدون محدودیت لذت ببریم.

افزایش امنیت حریم خصوصی توسط برنامه TunnelCat VPN

هنگامی که ما از این برنامه استفاده می‌ کنیم، کمتر خطری حریم خصوصی ما را تهدید خواهد کرد. چرا که این برنامه هیچگونه اطلاعاتی از ما خصوصاً سوابق مرور ما را ذخیره نمی ‌کند. تا در برابر خطرات احتمالی کمترین آسیب پذیری را داشته باشیم. همچنین این برنامه به هیچ عنوان هیچگونه اطلاعاتی را با اشخاص ناشناس مبادله نخواهد کرد. تا امنیت حریم خصوصی ما هنگام استفاده از این برنامه در درجه بالایی قرار داشته باشد.

این برنامه به طور کلی 100 هزار بار توسط کاربران مختلف دانلود و نصب شده است. و توانسته است امتیاز 4.4 را از کاربرانی که آن را نصب کرده‌ اند، دریافت کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *