دانلود فیلتر شکن پر سرعت Tunnel Vpn برای اندروید


دانلود فیلتر شکن پر سرعت Tunnel Vpn برای اندروید

فیلتر شکن تونل وی پی ان رایگان

با برنامه Tunnel Vpn میتوانید به صورت ناشناس در اینترنت گشت و گذار کنید. تونل وی پی ان یک فیلتر شکن پر سرعت با قدرت بسیار بالا برای دسترسی روزانه شما میباشد. که قادر است فیلتر های موجود در کشور را به سرعت دور بزند و دسترسی به محتوای سایت ها و برنامه های محدود شده را برای شما ممکن کند. با استفاده از این فیلتر شکن هیچ محدودیتی برای شما معنی نخواهد داشت و به راحتی و بدون هیچ مشکلی می توانید در اینترنت و همه برنامه ها مثل شبکه های اجتماعی گشت و گذار کنید.
به دلیل ویژگی های بینظیری که این فیلتر شکن دارد کاربران زیادی آن را نصب کرده اند و از سرور های آن استفاده میکنند. از جمله این ویژگی ها میتوان به امنیت و سرعت بالای این فیلتر شکن اشاره کرد.

سرورهای بی نظیر Tunnel Vpn

به دلیل داشتن سرور های متعدد و با کیفیت و پهنای باند بالایی که این برنامه ارائه میکند. سرعت اتصال شما بالا خواهد بود و شما تجربه ای از سرعت و اتصالی پایدار را خواهید داشت. که موجب می شود بتوانید آزادانه در اینترنت گشت و گذار کنید و بدون هیچ محدودیتی از محتوای سایت و برنامه ها بهره ببرید.

Screenshot image

امنیت بالا و مطمئن Tunnel Vpn

تونل وی پی ان با رمزگذاری اتصالات شما، اتصالاتتان را ایمن و غیر قابل نفوذ میکند. و سبب میشود که کسی نتواند به اطلاعات شما دسترسی داشته باشد و خطری شما را از این بابت تهدید نخواهد کرد. همچنین با تکنولوژی تغییر آی پی موقعیت جغرافیایی شما را پنهان میکند. و با یک آی پی جعلی موجب میشود که شما به صورت ناشناس ظاهر شوید و بتوانید مانند یک روح در اینترنت گشت بزنید. لازم به ذکر است که شما برای استفاده از این برنامه نیازی به ثبت نام ندارید. در نتیجه اطلاعاتی از شما وجود نخواهد داشت بنابراین از اطمینان خاطر بالایی برخوردار خواهید بود.
علاوه بر موارد گفته شده این برنامه متعهد میشود که هرگز اطلاعات و سوابق شما را منتشر نکند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *