دانلود فیلترشکن محبوب کشور ترکیه برای اندروید


دانلود فیلترشکن محبوب کشور ترکیه برای اندروید

دانلود VPN Turkey با لینک مستقیم با بیش از ۱ میلیون دانلود!

دانلود فیلترشکن محبوب کشور ترکیه برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ آقا قراره که یه سر بزنیم به کشور دوست و همسایه ، ترکیه! جایی که جدا از مسافرت کردن بهش ، حالا دیگه میتونیم از وی پی انش هم استفاده کنیم! فقط رفقا حواستون باشه که نسخه های مختلفی از وی پی ان های کشور ترکیه وجود داره ولی فقط یکیشون هست که انقدر بین کاربرها معروف شده و تونسته از گوگل پلی فقط بیشتر از یک میلیون دانلود فعال بگیره! پس موقع دانلود ، حتما دقت کنید که لوگوی وی پی انی که دارید دانلود میکنید ، با لوگویی که ما در بالا براتون قرار دادیم یکی باشه تا اشتباهی یه وی پی ان دیگه رو دانلود نکنید.

همونطوری که احتمالا تا الان متوجه شدین رفقا این وی پی ان دانلود خیلی خوب و میلیونی رو از گوگل پلی کسب کرده ، ولی در کنار تعداد دانلود ،، همیشه نمره ای که کاربران به این وی پی ان دادن رو هم بررسی میکنیم!

این وی پی ان از کاربرانش نمره ۳.۷ رو دریافت کرده که یه نمره متوسطه! نکته دیگه راجع به این وی پی ان اینه که این فیلترشکن آخرین آپدیت خودش رو در همین امسال ، یعنی سال ۲۰۲۳ منتشر کرده و این بروز بودن برای یه وی پی ان خیلی خوبه!

این وی پی ان صد درصد رایگانه و با استفاده از این وی پی ان میتونید به همه وبسایت ها و برنامه های فیلتر شده مثل نتفلیکس و اچ بی او و فیسبوک و تلگرام و اینستاگرام و … دسترسی داشته باشین! البته قبلا در پست های دیگرمون توضیح دادیم که چجوری استفاده از یه وی پی ان معتبر میتونه علاوه بر اینکه ما رو از سد فیلترینگ عبور میده ، از اطلاعاتمون هم محافظت کنه و باعث بشه حریم شخصیمون در دنیای اینترنت محفوظ بمونه!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *