چگونگی اتصال به برنامه قوی Turbao VPN رایگان


چگونگی اتصال به برنامه قوی Turbao VPN رایگان

دانلود فیلتر شکن Turbao VPN نسخه مود شده

یکی از مهم‌ ترین خدماتی که با افزایش شدت محدودیت ‌ها از دسترس همگی کاربران خارج شده است. شبکه ‌های اجتماعی مختلف خصوصا برنامه واتساپ می‌ باشد. چون اکثر شما می‌ دانید بسیاری از کسب و کار های آنلاین از واتساپ به عنوان اکانت تجاری خود استفاده می‌ کنند. و از این طریق در آمد کسب می کنند.‌ پس استفاده از ابزاری که بتواند این محدودیت‌ ها را کنار بگذارد. و امکان استفاده از این خدمات را به آن ها بدهد، امری ضروری است. فیلتر شکن Turbao VPN یکی از برنامه ‌هایی است که از قدرت بالایی برای دور زدن انواع محدودیت ‌ها برخوردار است.

سرور های متعدد دلیل محبوبیت برنامه Turbao VPN

همانطور که در فیلم مشاهده می‌ کنید این برنامه از سرور های بسیار زیادی برخوردار است. به گونه ‌ای که در کشور آمریکا که یکی از محبوب ‌ترین کشور ها برای کاربران فیلتر شکن‌ ها می‌ باشد. دارای چندین سرور مختلف در نقاط مختلف آمریکا می‌ باشد.
این ویژگی باعث می‌ شود که پوشش جهانی بسیار مناسبی برای کاربران فراهم شود. و سرعتی بسیار بالا و مطمئن برای آن ها پدید بیاید. تا آن ها بتوانند از این طریق به خدمات مورد نیازشان در هر پلتفرمی خصوصاً شبکه ‌های اجتماعی مسدود شده برخوردار شوند.

دلیل وصل نشدن فیلتر شکن Turbao VPN

همانطور که می ‌دانید شاید بسیاری از فیلتر شکن ‌ها از قدرت بالایی برخوردار باشند. اما با اینترنتی که شما دارید سازگاری نداشته باشد.
به همین دلیل است که بسیاری از کاربران هنگام استفاده از این برنامه نمی‌ توانند از خدمات وی پی ان موجود در آن برخوردار شوند.
در چنین مواقعی باید تمامی سرور ها را به صورت تک به تک امتحان کنید. تا سروری که با اینترنت شما بهترین سازگاری را دارد پیدا شود.

Screenshot image

این برنامه از طریق گوگل پلی بیش از ۱۰۰ هزار بار توسط کاربران مختلف دانلود و نصب شده است. و توانسته است از این تعداد کاربر امتیاز بسیار مناسب ۴.۶ را کسب کند. که نشان از کیفیت بالای برنامه است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *