دانلود فیلتر شکن Turbo Fast VPN برای گوشی همراه


دانلود فیلتر شکن Turbo Fast VPN برای گوشی همراه

فیلتر شکن رایگان توربو فست وی پی ان نسخه جدید برای آیفون

امروزه با افزایش شدت محدودیت‌ ها بسیاری از فیلتر شکن های موجود در بازار از کار افتاده اند و سرور های آن ها دیگر قدرت کافی برای دور زدن و رفع انسداد محدودیت های موجود در اینترنت را ندارند. اما فیلتر شکن Turbo Fast VPN یکی از قدرتمند ترین فیلتر شکن های موجود در بازار است. که با وجود افزایش شدت این محدودیت ها هنوز از قدرت کافی برای رفع انسداد سایت ها و برنامه های فیلتر شده برخوردار است.

مروری ناشناس و ایمن توسط فیلتر شکن Turbo Fast VPN

همه ما به دنبال فیلتر شکنی هستیم که از امنیت بالایی برخوردار باشد. و از ما در برابر خطرات احتمالی هنگام مرورگردی در اینترنت محافظت کند. این فیلتر شکن از پروتکل های امنیتی بسیاری استفاده می‌ کند.
یکی از این اقدامات امنیتی پنهان کردن آی پی ما و جایگزین کردن آی پی سروری که با آن متصل شده ایم می باشد. از این طریق بستری برای شما ایجاد می ‌کند که بتوانید مروری ناشناس و ایمن را تجربه کنید. چرا که با این عمل موقعیت جغرافیایی ما به صورت مجهول در آمده و دیگر هیچ کدام یک از فعالیت های آنلاین شما قابل ردیابی نخواهد بود.

Screenshot image

رمزگذاری اطلاعات شما با برنامه Turbo Fast VPN

این برنامه با رمزگذاری اتصالات شما، اتصالی خصوصی و مطمئن را برای شما فراهم می‌ کند. که از شما در برابر تمامی خطرات احتمالی هنگام استفاده از اتصالات خطرناک محافظت می کند.
برای مثال هنگامی که از یک وای فای عمومی غیرمطمئن استفاده می‌ کنید، این فیلتر شکن با رمزگذاری اتصالات شما از حمله هکرها جلوگیری می کند و مروری ایمن را به شما هدیه می‌ کند.

تماشای ویدیو های دلخواه خود

هیچ کس نمی تواند شما را از تماشای ویدیو های مورد علاقه خود در سیستم عامل های مختلف یا استفاده از سرویس های دیگر، صرف نظر از مکان فعلی شما توسط این فیلتر شکن باز دارد.
فقط با یک کلیک ساده می توانید هر سایتی را با این برنامه فوق العاده، به سرعت و با امنیت بالا رفع انسداد کنید و ویدیو های مورد نظر خود را با کیفیت بالا تماشا کنید .

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *