دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن Turbo Max برای کامپیوتر


دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن Turbo Max برای کامپیوتر

فیلتر شکن رایگان توربو مکس برای گوشی اندروید

امروزه فیلتر شکن های بسیاری در بازار موجود است که ما می‌ توانیم آن ها را به صورت رایگان و به آسانی دانلود و استفاده کنیم. ولی نکته مهم این است که همه این فیلتر شکن ها از امنیت بالایی برخوردار نیستند و سرعت مورد نیاز ما را تامین نمی‌ کنند. حتی ممکن است اطلاعات شخصی ما را به سرقت ببرند و به دستگاه ما آسیب بزنند.
اما فیلتر شکن Turbo Max با سرور های پرقدرت و ایمنی که دارد تمام انتظاراتی که ما از یک برنامه کامل داریم را به صورت یک جا به ما هدیه می کند. تا بتوانیم به راحتی به تمام سایت ها و برنامه های فیلتر شده دسترسی پیدا کنیم.

Screenshot image

جلوگیری از ردیابی شدن

فیلتر شکن توربو مکس آی پی حقیقی یا همان موقعیت مکانی ما را پنهان می‌ کند تا ما بتوانیم مروری ناشناس و ایمن را تجربه کنیم. همچنین تا زمانی که به سرور های این برنامه متصل باشید و از این برنامه برای گشت و گذار در اینترنت استفاده کنید، این وی پی ان از ردیابی شدن فعالیت های ما جلوگیری می کند.

سرور های مختلف فیلتر شکن Turbo Max

این برنامه یکی از سریع ترین فیلتر شکن های موجود در بازار است که دارای تعداد زیادی سرور در کشور های مختلف است. ما می توانیم به صورت خودکار یا دستی به هر کدام از آن ها متصل شویم. به صورتی که این وی پی ان با سرور های بینظیر خود برای ما سرعت اتصال بالا و پهنای باند نامحدود را فراهم کرده است.

Screenshot image

بالا رفتن امنیت داده ها توسط Turbo Max

از ویژگی های مهم این برنامه که بسیار حیاتی می باشد میتوان به امنیت بالای آن اشاره کرد. یکی از اقدامات مهم امنیتی این برنامه برای افزایش امنیت سایبری ما رمزگذاری اتصالات می باشد. به گونه ای که این فیلتر شکن این کار را با عبور دادن اتصالات ما از یک تونل رمزگذاری شده و خصوصی انجام می دهد. و از این طریق برای ما اتصالی ایمن و ناشناس در برابر هکر ها ایجاد می کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *