دریافت فیلتر شکن Turbo MX VPN مخصوص اندروید


دریافت فیلتر شکن Turbo MX VPN مخصوص اندروید

دانلود برنامه Turbo MX VPN برای استفاده از اینترنت جهانی

یکی از مهم ترین ابزار هایی که همه کاربران در کشور ایران باید آن را بر روی دستگاه خود نصب داشته باشند. فیلتر شکن قدرتمند و سریع می‌ باشد. چرا که محدودیت‌ های شدیدی بر اینترنت این کشور اعمال شده است. و به همین دلیل است که استفاده از فیلتر شکن ‌هایی مانند برنامه Turbo MX VPN برای کاربران امری ضروری است.

سرور های در دسترس و قدرتمند

این برنامه از سرور های بسیار قوی و قدرتمندی برخوردار است. که عامل اصلی این موضوع است که باعث شده گزینه مناسب برای کاربران اینترنت باشد.
شما می‌ توانید به کمک این ابزار و با اتصال به سرور های آن از سد انواع محدودیت ‌های اینترنتی عبور کنید. و به خدمات مورد نیازتان دسترسی پیدا کنید.

Screenshot image

رابط کاربری جذاب فیلتر شکن Turbo MX VPN

این برنامه از یک رابط کاربری عالی و فوق العاده زیبا برخوردار است. که به شما این امکان را می‌ دهد بدون هیچ مشکلی تنها با یک کلیک به کمک قابلیت اتصال خودکار موجود در برنامه به قوی‌ ترین سرور متصل شوید. و وارد دنیای بدون محدودیت و آزاد اینترنت جهانی شوید.

Screenshot image

موجود در گوگل پلی برای کاربران اندروید

این برنامه تا به حال تنها برای سیستم عامل اندروید به بازار ارائه شده است. و تنها کسانی که دارای دستگاه‌ هایی با سیستم عامل اندروید هستند می‌ توانند از این برنامه استفاده کنند. شما می‌ توانید با مراجعه به برنامه گوگل پلی به سادگی با سرچ اسم این برنامه آن را بر روی دستگاه خود نصب کنید.

امنیت ضعیف، نقطه ضعف برنامه Turbo MX VPN

درست است که این برنامه هیچ کدام یک از اطلاعات خصوصی کاربرانش را ذخیره نمی‌ کند. اما به دلیل اینکه داده‌ ها را هنگام انتقال رمزگذاری نمی‌ کند. امنیت شما تا حد زیادی نسبت به سایر برنامه ‌ها کاهش پیدا خواهد کرد. ضمن اینکه امکان دارد این برنامه یک سری از اطلاعات خصوصی شما را با اشخاص ثالث هم رسانی کند.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *