دریافت برنامه Twoj VPN برای گوشی قدیمی


دریافت برنامه Twoj VPN برای گوشی قدیمی

آپدیت فیلتر شکن Twoj VPN برای کاربران اندروید

از مدت زمان‌ های گذشته تاکنون فیلتر شکن‌ ها ابزاری بسیار ضروری برای کاربران بودند. چرا که همیشه محدودیت‌ های مختلفی بر اینترنت اعمال شده است. که تنها به کمک این برنامه ‌ها این امکان برای شما وجود خواهد داشت. که بتوانید از خدمات محدود شده استفاده کنید. یکی از فیلتر شکن ‌های قدیمی موجود در بازار برنامه Twoj VPN می‌ باشد. این برنامه که از مدت زمان‌ های قبل در گوگل پلی وجود داشته، هنوز دارای همان نسخه ‌های قدیمی است.

آیا فیلتر شکن Twoj VPN فعال می باشد؟

هنگامی که آخرین تاریخ آپدیت این برنامه را نگاه می‌ کنید خواهید فهمید که آخرین باری که این برنامه آپدیت شده است مربوط به یک سال گذشته می‌ باشد. که این مورد باعث شده است که این برنامه از دسترس خارج شود.
چون همانطور که می‌ دانید امروزه به طور روزانه شدت محدودیت‌ ها افزایش پیدا می‌ کند. به همین دلیل امکان رفع محدودیت ‌ها با نسخه‌ های قدیمی فیلتر شکن ‌ها وجود ندارد. چرا که از قدرت لازم برای رفع این محدودیت‌ ها برخوردار نیستند.

نیاز به ثبت نام برای استفاده از برنامه Twoj VPN

یکی دیگر از دلایلی که کاربران زیاد به سراغ این برنامه نیامدند نیاز به ثبت نام، برای برخورداری از خدمات آن می‌ باشد. این ویژگی باعث می‌ شود که مدت زمان زیادی از وقت شما به این کار اختصاص داده شود. پس بهتر است از سایر فیلتر شکن ‌ها که استفاده از آن ها بسیار ساده تر و سریع تر است، استفاده کنید.

نارضایتی شدید کاربران از فیلتر شکن Twoj VPN

همانطور که گفته شد این برنامه یکی از فیلتر شکن ‌های قدیمی موجود در گوگل پلی است. و بیش از ۱۰ هزار کاربر مختلف آن را از طریق این برنامه بر روی دستگاه خود نصب کرده اند.
اما به دلیل خدمات بسیار ضعیف و از دسترس خارج شده این برنامه، کاربران نظرات بسیار منفی را در مورد این برنامه ثبت کرده اند. که نشان از کیفیت پایین برنامه است و نشان دهنده این موضوع است که شما باید از دانلود این برنامه منصرف شوید. و از فیلتر شکن ‌هایی که امتحان خود را پس دادند و از کیفیت بالایی برخوردار هستند استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *