دانلود تحریم شکن Tyger VPN با لینک مستقیم


دانلود تحریم شکن Tyger VPN با لینک مستقیم

نحوه استفاده از برنامه Tyger VPN به صورت رایگان

با افزایش شدت محدودیت‌ ها بسیاری از فیلتر شکن‌ ها از دسترس خارج شده‌ اند و دیگر قادر به اتصال قوی برای شما نیستند. اما یکی از برنامه‌ هایی که همچنان از قدرت بالایی برخوردار است و گزینه مناسب برای مقابله با محدودیت‌ ها می‌ باشد، برنامه Tyger VPN است. این برنامه یکی از معدود فیلتر شکن‌ هایی است که همچنان فعال می‌ باشد و قادر به ارائه خدمات بسیار باکیفیت است.

۱_ استفاده به صورت رایگان

خدماتی که این برنامه در اختیار شما قرار می‌ دهد به قدری باکیفیت و پرقدرت است. که به شما این امکان را می‌ دهد در سریع‌ ترین زمان ممکن به اینترنت جهانی اتصال پیدا کنید. اما نکته عجیب این است که تمامی این خدمات به صورت رایگان است. و شما نیازی به پرداخت هزینه جهت خریداری کردن نسخه های رایگان آن نیستید.

۲_ سرور های قدرتمند برنامه Tyger VPN

مهم ترین عاملی که باعث شده است این برنامه برخلاف بسیاری از فیلتر شکن‌ های دیگر از دسترس خارج نشود، کیفیت بالای سرور هایش می‌ باشد. این سرور ها در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند و یک پوشش جهانی بسیار مناسب را برای شما پدید آورده اند.

Screenshot image

۳_ اتصال تنها با یک ضربه

رابط کاربری که این برنامه برای شما فراهم می‌ کند به گونه ‌ای است که به شما این امکان را می‌ دهد. به سادگی و تنها با یک کلیک به سرور هایش متصل شوید. و از قدرت لازم برای دور زدن انواع محدودیت‌ ها بهره‌ مند شوید. این ویژگی به کمک قابلیت اتصال خودکار پدید آمده است.

۴_ رضایتمندی کاربران از Tyger VPN

کاربران این برنامه که از خدمات آن استفاده کرده اند. در گوگل پلی امتیاز مناسب ۴.۳ را برای این برنامه ثبت کرده اند. که نشان از کیفیت بالای برنامه و قدرت سرور های آن می‌ باشد. شما نیز با دانلود این برنامه می توانید از این خدمات فوق العاده با کیفیت برخوردار شوید.

Screenshot image

۵_ اتصال با هر نوع اینترنتی

سرور های این برنامه به گونه‌ ای طراحی شده ‌اند. که قادر به برقراری اتصال حتی با اینترنت ‌های ضعیف باشند. بنابراین شما با هر نوع اینترنتی که در اختیار دارید از جمله همراه اول و ایرانسل می‌ توانید به راحتی به این برنامه اتصال پیدا کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *