دانلود فیلتر شکن رایگان و پرسرعت U-VPN


دانلود فیلتر شکن رایگان و پرسرعت U-VPN

فیلتر شکن اندروید یو وی پی ان

فیلتر شکن های بسیاری در بازار موجود است که شما می‌توانید آنها را به صورت رایگان دانلود و استفاده کنید. ولی نکته مهم این است که همه این فیلتر شکن ها از امنیت بالایی برخوردار نیستند و سرعت مورد نیاز شما را تامین نمی‌کنند. حتی ممکن است از اطلاعات و داده های شخصی شما سوء استفاده کنند ولی کیفیت مورد نیازی که می خواهید را برای شما فراهم نکنند. ولی فیلتر شکن U-VPN با سرورهای پرقدرت و ایمنی که دارد تمام نیازهای شما از یک برنامه کامل را برآورده می کند تا بتوانید به راحتی به تمام سایتها و برنامه های فیلتر شده دسترسی پیدا کنید. و مرور ایمن و ناشناس در سراسر جهان داشته باشید.

اتصال خودکار به سرور های برنامه U-VPN

این برنامه سرورهای رایگان و سریعی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید به صورت خودکار به هر یک از آنها متصل شوید. به صورتی کافی است برنامه را روشن کنید تا خود برنامه به صورت خودکار یکی از بهترین و پرسرعت ترین سرور ها را برای شما انتخاب کند. حتی اگر اتصال شما ضعیف شود برنامه یک سرور دیگر در یک کشور دیگر را برای شما انتخاب می کند تا بتوانید سایت ها و برنامه های دلخواهتان را مرور کنید، بدون اینکه وقت شما تلف شود.

جلوگیری از ردیابی شدن

این برنامه مکان اصلی و موقعیت مکانی شما را پنهان می‌کند. تا بدون ردیابی شدن توسط جاسوسان بتوانید تمام سایت های مورد نیاز خود را بازدید کنید و هر چیزی را که می‌خواهید از این سایت ها دانلود کنید. به صورتی که وقتی به سرورهای این برنامه متصل میشوید آدرس آن سرور برای شما نمایش داده می شود. و موقعیت واقعی شما پنهان می شود در نتیجه بدون ردیابی شدن مروری ناشناس در سراسر جهان خواهید داشت.

Screenshot image

برنامه نامحدود و رایگان U-VPN

تمام امکانات و ویژگی های گفته شده در این برنامه به صورت کاملا رایگان است. و شما برای دسترسی به آنها نیازی به هزینه کردن نخواهید داشت. همچنین می توانید از این امکانات رایگان به صورت نامحدود استفاده کنید و در هر زمان از شبانه روز به این برنامه و سرور های قدرتمندش متصل شوید.


2 پاسخ به “دانلود فیلتر شکن رایگان و پرسرعت U-VPN”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *